Dzintaru koncertzālē duetos satiksies latviešu popmūzikas zvaigznes

Raksta attēls - Dzintaru koncertzālē duetos satiksies latviešu popmūzikas zvaigznes Publicitātes foto

16.08.2016 / Parmuziku.lv

Augusta pēdējā nedēļas nogalē Dzintaru koncertzālē populārās mūzikas festivāla “Bigbank Latvijas pērles” ietvaros izskanēs koncerts “Duetu pērles”. Tas būs turpinājums iepriekšējā festivāla koncertam “Romantiskie dueti”, paplašinot to ārpus romantikas robežām un atskaņojot gan latviešu mūzikas klasiskos duetus, gan jaunākos hitus.

Viktors Lapčenoks, kurš 20. gadsimta 70. gados bijis viens no nozīmīgākajiem Raimonda Paula dziesmu izpildītājiem duetā ar Noru Bumbieri, festivāla ietvaros uzstāsies kopā ar Iru Krauju, atskaņojot dziesmas “Vēju stundā”, “Pāri dzelmei”, “Rudacīte” no kinofilmas “Dāvana vientuļai sievietei” un “Dzel manī sauli”, kas ir veltījums komponistam Emīlam Dārziņam. Viktors Lapčenoks sadziedāsies arī ar Antru Stafecku un dziedās duetā ar Normundu Rutuli.

Dziedātāja Aija Andrejeva kopā ar grupas “Otra Puse” solistu Normundu Pauniņu izdziedās kopdarbu “Ave pali” un pilnīgi jaunā versijā kopā ar Lauri Reiniku skanēs Aijas dziesma “Kafijas krūze”. Sievišķīgā duetā Aija Andrejeva kopā ar Olgu Rajecku dziedās Eolikas “Es neesmu Džeina Fonda” un Imanta Kalniņa “Rakstu raksti”. Aija arī uzaicinājusi savu tēvu, grupas “Opus Pro” solistu Alex, lai koncertam dotu arī kādu roķīgāku piesitienu, nodziedot klasiskos duetus “Tu un es” un “Mīļais”.

Normunds Rutulis festivālā “Bigbank Latvijas pērles” piedalās pirmo reizi un sadziedāsies gan ar Olgu Rajecku, izpildot latviešu estrādes mūzikas hitu “Viss nāk un aiziet tālumā”, ar Antru Stafecku, izdziedot jaunāku laiku grāvējus “Lakstīgala” un “Kūko, kūko dzeguzīte”, gan duetā ar Iru Krauju un visiem skatītājiem skandēs gandrīz vai tautasdziesmu – Raimonda Paula un Guntara Rača megahitu “Par to (Raudāja māte)”.

Enerģiskus, krāsainus un daudzveidīgus priekšnesumus koncertā “Duetu pērles” sola Lauris Reiniks, kopā ar Olgu Rajecku atskaņojot “Tev šodien vienalga” un “Ar baltu krītu”, ar Antru Stafecku – dziesmu “Es esmu Tev dzīslās” un ar A. Andrejevu izdziedot “Septītajās debesīs” un “Pasakā”, kas bija pirmā Aijas un Laura kopīgi ieskaņotā dziesma. Arī Laurim šis ir pirmais gads festivālā Bigbank Latvijas pērles.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!