Edvardam Strazdiņam jauna dziesma šodien un debijas albums pavasarī!

Raksta attēls - Edvardam Strazdiņam jauna dziesma šodien un debijas albums pavasarī! Publicitātes foto

01.02.2023

Jaunās latviešu kantrī mūzikas cerība Edvards Strazdiņš publicē jaunu dziesmu no pavasarī gaidāmā debijas albuma.

Šoreiz tā ir izjusta mīlestības balāde ar nosaukumu “Ezers kluss”. Dziesmas mūzikas un vārdu autors ir pats Edvards, bet studijā ierakstu producējis Gints Stankevičs. Dziesmas videoklipu veidojis Kaspars Kambars, kurš strādājis arī pie iepriekšējiem Edvarda videoklipiem.

Edvards par dziesmu un video: Filmējām skolā, kurā es pats joprojām mācos – Rīgas Tehniskajā koledžā. Video redzamie dejotāji ir šīs skolas deju kolektīva “Mazais ritenītis” dalībnieki, kuri lieliski iejutās skolas balles apmeklētāju lomās. Meitenes lomā iejutās Paula Gabrāne, kā arī Santa Bigāte. Īsā fragmentā redzams arī manas dziesmas producents Gints Stankevičs. Liels paldies visiem iesaistītajiem, jo īpaši deju kolektīvam un tā vadītājai Ilzei Mažānei.”

Izdevniecība MicRec vadītājs Guntars Račs: “Sirsnīgi, vienkārši un bezgala patiesi. Tāda ir Edvarda īstenā būtība, kas spilgti atainojas arī šajā dziesmā. Ar prieku ziņoju, ka mūsu, nu jau divu gadu ilgusī sadarbība vainagosies ar debijas albumu, kuru plānojam publicēt jau šī gada pavasarī.”

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!