Ekskluzīvi! Brauc uz Imany koncertiem Lietuvā un Igaunijā kopā ar dziedātāju The Ludvig

Raksta attēls - Ekskluzīvi! Brauc uz Imany koncertiem Lietuvā un Igaunijā kopā ar dziedātāju The Ludvig Foto: M.Bartulāns, muzikaspasaule.lv

21.04.2017 / Parmuziku.lv

Dziedātājs The Ludvig aicina mūzikas atbalstītājus un savus fanus izmantot lielisku iespēju: doties kopā ar viņu muzikālā piedzīvojumā – braucienā uz Viļņu (27.aprīlī) vai Tallinu (30.aprīlī), kur jaunais mākslinieks iesildīs pasaules atzinību guvušās franču dīvas Imany koncertu.

Atgādināsim, ka hitu "Don’t Be So Shy” (nr. 1 vienpadsmit Eiropas valstīs!) un „You Will Never Know” autores, franču soulmūzikas dziedātājas Imani (Imany) menedžments informējis, ka strauju popularitāti gūstošais latviešu dziedātājs The Ludvig apstiprināts iesildītāja statusā visā Baltijas koncertturnejā.

No Rīgas organizētais fanu reiss nodrošinās ceļu no Rīgas uz Viļņu vai Tallinu (protams, arī atpakaļ), izcilas uzkodas no demokrātiskā vīna bāra "Garage” ēdienkartes un, pats galvenais – lielisko Imani (Imany) koncertu Viļņā 27.aprīlī un Tallinā 30.aprīlī, pirms kuras savu muzikālo performanci sniegs The Ludvig.

Brauciena cenā (EUR 35) ietilpst: vieta minibusā, uzkodas turpceļā un atpakaļceļā, koncerta biļete un vakariņas.

Pieteikšanās un biļetes, kā arī vairāk informācijas, rakstot uz e-pastu: . Tā kā vietu skaits ir ierobežots, priekšroka tiks dota tiem, kas pieteiksies pirmie!

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!