[Ex] da Bass turpina sadarboties ar ārzemju māksliniekiem

Raksta attēls - [Ex] da Bass turpina sadarboties ar ārzemju māksliniekiem Publicitātes foto

29.04.2024

No 26.aprīļa, populārākajās mūzikas straumēšanas platformās visā pasaulē, atrodams jauns [Ex] da Bass (Mareks Dainis) radio singls “Deja Vu’, kas tapis sadarbojoties ar jauno, bet jau starptautiski atpazīstamo deju mūzikas talantu no Somijas – Devinity (Joel Pirinen). Dziesma ir ieturēta abu valstu – Latvijas un Somijas, pašlaik aktuālās, komerciālās deju mūzikas labākajās tradīcijās. Vokālās partijas pieder somu dziedātājai un dziesmu autorei Joanna (Joanna Heikkinen), kuras balsī saklausāma zināma līdzība ar vienu no pašlaik pasaulē populārākajām dziedātājām – Dua Lipa.

“Ar Devinity mani iepazināja ballītē Helsinkos, Somijā, kur savas iepriekšējās muzikālas sadarbības ietvaros, biju devies uzstāties kopā ar pasaulē labi  zināmo spāņu dīdžeju – EDMA 2024 nominācijas “Gada labākais remiksētājs” ieguvēju Sak Noel. Džoelam ir tikai 24 gadi, bet viņa muzikālie veikumi mūzikas straumēšanas platformās jau ir atskaņoti vairāk nekā 10 miljonus reižu. Jāpiemin arī faktu, ka viņš ir sadarbojies ar tādiem lieliskiem deju mūzikas māksliniekiem kā Calvo, Dazz un Viva La Panda. Un tas ir tikai sākums! Savu mūziku viņš raksturo kā pop un deju mūzikas apvienojumu, kas noteikti derēs gan atskaņošanai radio stacijās, gan deju klubos. Pēc pāris kopā pavadītām stundām sarunās, secinājām, ka esam uz viena viļņa un izlēmām, ka nākotnē vajadzētu uztaisīt kādu kopīgu dziesmu. Te nu tā ir! “Deja Vu” ir enerģiska, gaisīga, vasarīga un “lipīga” – dziesma, kas piestāvēs gan radio ēteram, gan karstām pludmales ballītēm un lieliem festivāliem. Šis ir jau trešais [Ex] da Bass singls šogad, un ir aizdomas, ka ne pēdējais, jo tapšanas procesā ir vēl vairāki interesanti projekti.”, stāsta [Ex] da Bass.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!