Februārī Rīgā viesosies smagās mūzikas apvienība "Deez Nuts"

Raksta attēls - Februārī Rīgā viesosies smagās mūzikas apvienība "Deez Nuts" Publicitātes foto

06.11.2016 / Parmuziku.lv

19. februārī pirmo reizi Latvijā, klubā Melnā piektdiena viesosies metalcore grupa "Deez Nuts" no Austrālijas.

"Deez Nuts" savu darbību sāka 2007. gadā, kad savu darbību neturpināt izlēma cita labi zināma austrāļu metalcore apvienība "I Killed the Prom Queen”. JJ Peters pirmo "Deez Nuts" demo ierakstīja vienatnē – iedziedot un iespēlējot visus mūzikas instrumentus pats. Jaunās grupas muzikālais virziens palika nemainīgs, taču daudz vairāk nosliecās ne tikai smagās mūzikas, bet arī hip-hop virzienā, tādēļ vēl šobrīd daži mūzikas apskatnieki "Deez Nuts" mūziku ierindo rapcore žanrā, lai arī grupa nekad nav nošķīrusi sevi no punk un hardcore mūzikas skanēm.

 Grupas izaugsme bija strauja un jau 2008. gadā "Deez Nuts" devās Austrālijas koncerttūrē ar „Silverstein” un „Set Your Goals”, kas turpināja audzēt grupas atpazīstamību. "Deez Nuts" pēdējais albums „Word is Bond” iznācis 2015. gadā.

Koncerts notiks Rīgā, klubā Melnā piektdiena. Biļetes nopērkamas interneta vietnē www.ticketshop.lv un kā ierasts, pirmās biļetes būs pieejamas par īpaši izdevīgu cenu – vēlāk to cena paaugstināsies. Koncerta sākums plkst. 20:00, ieeja no 19:00.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!