Fiņķis x DoStudija jaunajā video dejo divi vilciņi

Raksta attēls - Fiņķis x DoStudija jaunajā video dejo divi vilciņi Ekrānšāviņš

13.11.2016 / Parmuziku.lv

Dziesma "Mūzika/ Grūvs" atrodama šī gada septembrī izdotajā albumā "“Bāra ceļš. Akmens dārzs", kas tapis mūziķim Finķim sadarbojoties ar producentu apvienību "DoStudija". Dejojošo vilciņu lomās iejutušies māsa un brālis - Stella un Francis Upacieri.

Savukārt 8. decembrī klubā “One One” Fiņķis un DoStudija prezentē jaunizveidoto grupu FUND. Koncertā ar Dj setu piedalīsies arī "Prāta Vētras" mūziķis Māris Mikelsons.

Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties ekase.lv. Pirmajiem 50 biļešu pircējiem mūziķi dāvina jauno albumu.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!