“Fonds Līdzskaņa” izdod jaunu skaņdarbu “Kukurūzas bērni”

Raksta attēls - “Fonds Līdzskaņa” izdod jaunu skaņdarbu “Kukurūzas bērni” Ekrānšāviņš no video

13.06.2019 / Parmuziku.lv

Šodien, 13. jūnijā pie klausītājiem nonāk nodibinājuma “Fonds Līdzskaņa” ceturtā izdotā dziesma “Kukurūzas bērni”. Dziesmas autori un izpildītāji ir Katrīna Dimanta, Reinis Briģis, Ira Krauja, Ilona Balode-Ūdre, Diana Payton, Monta Ķimene, Ingars Viļums.

Kopš 2016. gada nogales, nodibinājums “Fonds Līdzskaņa” sniedz atbalstu mūziķiem. Jau divas reizes ir organizēta īpaša sociāli radoša vasaras nometne, kurā mūziķi brīvā atmosfērā var nodoties mākslas radīšanai un kopā būšanai atvērtā vidē. Nu jau kā tradīcija – katrā nometnē top iedvesmojošas dziesmas, tām tiek veidoti videoklipi un dziesmas turpina savu ceļu uz cilvēku sirdīm. Līdz šim pie klausītājiem ir nonākušas trīs dziesmas: “Pirms”, “Tu esi” un “Kāds”.

“Kukurūzas bērni”, kas ir tapusi pērnā gada nometnē, rotaļīgi stāsta par divu cilvēku savstarpējo saikni, mijiedarbību un mīlestību. Dziesmas lirikās skan vārdi, kuri vēstī par cilvēka dvēseles īpašo un skaisto būtību. Tajā pašā laikā – tāpat kā dabā augiem ir dzīvības un pilnveidošanās process, arī mēs katrs nemitīgi iekšēji augam.

Dziesmas producents ir Reinis Briģis. Videoklipa galveno varoņu tēlos iejutušies Anete Korinte un Atis Zviedris, bet viņus bērnībā atveido Alise Blumberga un Ralfs Bušs. Videoklipa režisors – Kārlis Kempels.

“Fonds Līdzskaņa” saka paldies mūzikas preču veikalam “Tava skaņa”, “Sporto ar Flēru” un Flērai Pētersonei personīgi, kā arī ekskluzīvā ierakstu studijas aprīkojuma veikalam “T-Studio” par atbalstu videoklipa tapšanā.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!