Fonds "Viegli" arī šogad priecēs ar Ziemassvētku koncertiem

Raksta attēls - Fonds "Viegli" arī šogad priecēs ar Ziemassvētku koncertiem Publicitātes foto

17.10.2017 / Parmuziku.lv

Jau septīto gadu fonds "Viegli" aicina uz Ziemassvētku koncertsēriju "No patikšanas uz patikšanu" Dzelzceļa muzejā, Rīgā, 10. un 11. decembrī.

Koncertos skanēs skaistākās fonda “Viegli” dziesmas, kā arī jaunas dziesmas, kuru mūzikas autori ir Imants Kalniņš un Raimonds Pauls.  Uzstāsies fonda “Viegli” mūziķi - Renārs Kaupers, Jānis Holšteins – Upmanis (Goran Gora), Māra Upmane - Holšteine, Raimonds Gusarevs (El Mars), Jānis Strapcāns, kā arī fonda “Viegli” draugi un atbalstītāji. Mūziķu sastāvs katrā koncertā var būt mainīgs.

Ikgadējie fonda “Viegli” Ziemassvētku koncerti "No patikšanas uz patikšanu"

Kad? 2017. gada 10. decembrī (svētdiena) un 11. decembrī (pirmdiena)

Cikos? 10. decembrī koncerti sāksies plkst. 12.00,16.00 un 20.00, 11. decembrī – plkst. 19.00 (ieeja 1 stundu pirms koncerta sākuma)

Bērniem papildus būs iespēja radoši izpausties Zinātkāres centrā ZINOO un Ziedoņa muzeja bibliotekā.

Biļetes uz koncertiem pieejamas šeit.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!