FOTO: Ar sirsnīgu koncertu Liepājā atvērta Guntara Rača grāmatas "365" otrā daļa

Raksta attēls - FOTO: Ar sirsnīgu koncertu Liepājā atvērta Guntara Rača grāmatas "365" otrā daļa Publicitātes foto: Valters Pelns

07.02.2018 / Parmuziku.lv

Atzīmējot dzejoļu grāmatas "365" otrās daļas izdošanu, autors kopā ar grupu “Saldās sejas” un īpašajiem visiem devies Latvijas koncertturnejā, un pirmais koncerts 2. februārī notika Guntara dzimtajā pilsētā Liepājā. No 2. februāra visā Latvijā pieejama Guntara Rača populārās dzejoļu grāmatas “365” 2. daļa.

Kopā ar grupas “Saldās sejas” dalībniekiem Tomasu Kleinu, Uģi Tirzīti, Andri Alviķi un Jāni Narkevicu junioru uz skatuves kāpa arī Mārcis Judzis (Dzelzs vilks, Ryga), Ainars Virga (Līvi), Buks (Līvi), Ivo Fomins, Normunds Rutulis, Aldis Žimants, Jānis Narkevics senjors un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere.

“Saldās sejas” izpildīja vairākas pilnīgi jaunas dziesmas, kuru pamatā ir dzejoļi no iepriekš pieminētās grāmatas. Arī Katrīna Bindere izpildīja pašas sacerētu dziesmu “Piespied stop”, kuras pamatā ir dzejolis no grāmatas “365”. Koncerta otrajā daļā skanēja hiti ar Rača vārdiem, aizraujot klātesošos un izpildot to kopīgi ar visiem zālē klātesošajiem. Savadabīgie dziesmu un dzejas svētki noslēdzās ar dziesmas “Ozolam” kopkori un stāvovācijām.

Koncerta īpašie viesi Cēsīs un Rīgā būs visi iepriekš pieminētie, kā arī savdabīgā ekoloģiskās mūzikas grupa “Ducele” un dziesminieks Renārs Veličko. Rīgas koncertā solījies būt arī grupas “Credo” līderis Guntis Veits. 

Nākamie koncerti paredzēti Kuldīgā (3.02) (biļetes izpārdotas), Cēsīs (4.02), Rīgā (7.02), Alūksnē (8.02), Rūjienā (9.02), Valmierā (10.02), Madonā (11.02) un Slampē (4.03).

Biļetes Biļešu paradīzes kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!