Ballīte būs! Folkroka zvaigzne Frenks Tērners runā latviski

Raksta attēls -  Ballīte būs! Folkroka zvaigzne Frenks Tērners runā latviski Ekrānšāviņš

22.07.2016 / Parmuziku.lv

Paņemiet līdzi visas smukās draudzenes! Festivāla “Fono Cēsis” galvenais viesis Frenks Tērners sveic savus atbalstītājus Latvijā un aicina uz festivālu.

Festivāls “Fono Cēsis” vārtus vērs 22. jūlijā plkst. 17:00, taču skatuvi plkst. 18:00 atklās “Fono Cēsis” pirmā grupa “Doni Tondo”. Tāpat pirmajā dienā uzstāsies tādas grupas kā “Pienvedēja piedzīvojumi”, “Linga”, “Inokentijs Mārpls”, “Laika suns”, “RR Band” un viesi no Igaunijas – “Sibyl Vane”, kurus pagājušajā nedēļas nogalē varēja dzirdēt arī festivālā “Positivus”.

Sestdien, 23. jūlijā, skatuvi atklās cēsnieki “Tonick”. Otrajā pasākuma dienā uzstāsies Haralds Sīmanis, “Dzelzs vilks”, “Irving Ark”, “Franco Franco”, “Laime pilnīga”, “Bandmaster” un pasākuma galvenais viesis – Lielbritānijas folkroka zvaigzne Frenks Tērners, kuram šī būs vienīgā uzstāšanās Baltijas valstīs (Frank Turner).

Gan piektdien, gan sestdien “Fono Cēsis” galvenā skatuve turpinās skanēt līdz pat pulksten 04:00, par ballīti rūpējoties dīdžejiem Artim Dvarionas un Egonam Reiteram.

Paralēli Rīgas ielā 47 darbosies arī “Fonoklubs”, kurā īpaši šim vakaram būs pagarināts darba laiks, kā arī speciāli uzstādīta DJ skatuve āra terasē. Par dejām abu vakaru garumā gādās Artis Volfs, Monsta, Dub:ra un All-Viss.

 Apmeklētāju ērtībām šogad būs Cēsu novada pašvaldības iezīmēta telšu būvēšanai paredzētā pļava, kā arī nodrošinātas tualetes, miskastes un apgaismojums. Teritorija atradīsies tieši blakus “Fono Cēsis” norises vietai, līdz ar to nakšņotājiem būs ērti sasniedzama.

“Atgādinām, ka telšu pilsēta nav daļa no festivāla teritorijas, kā arī aicinām cilvēkus būt atbildīgus un izvērtēt līdzi ņemamo mantu sarakstu, datorus, pleijerus, tosterus, dārgas lustras un citas vērtīgas lietas, atstājot mājās. Ļaujiet mūziķiem parūpēties par sevis izklaidēšanu,” aicina festivāla organizatori.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!