Gain Fast izdod trešo studijas albumu

Raksta attēls - Gain Fast izdod trešo studijas albumu Foto: Romāns Kundenckis

22.06.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Gain Fast" izdevusi trešo studijas albumu "Pāri laikam", kas apkopo pēdējos divos gados radītās dziesmas, nosvinot šo notikumu ar tuvākajiem draugiem mūziķiem un grupas atbalstītājiem.

Albuma prezentācija notika kafejnīcā "Annas dārzs", kur grupa sniedza nelielu koncertu, pasakot paldies visiem tiem, kuri piedalījās albuma tapšanā- mūziķiem Ingaram Viļumam, Jānim Zvirgzdiņam, Uldim Beitiņam, Gatim Vanagam, Oskaram Tretjukam, Valdim Indrišonokam, Kārlim Indrišonokam, Eduardam  Zagainovam Veinbrantam, Jānim Kalvem un grupai Jumprava.  

Albums "Pāri laikam" būs nopērkams visās mūzikas tirdzniecības vietās, kā arī  DUS "Statoil".  Internetā tas būs atrodam visās mūzikas lejuplādes un straumēšanas programmās un aplikācijās. 
Šobrīd Latvijas radiostacijās skan aktuālākais grupas singls- grupas "Jumprava" dziesmas "Tālu aizgāja" kaverversija. 

Grupas sastāvā ir mūziķi Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs un Pēteris Asbahs.

Grupa Gain Fast šovasar sniegs koncertus Ezīšfestā, festivālā LMT Summer sound, kā arī vairākos pilsētas svētku ietvaros.  Koncertu grafikam var sekot grupas mājaslapā www.gainfast.lv.

Video: Aleks Kelmanis

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!