Grupa "Gain Fast" aicina uz albuma prezentācijas koncertu

Raksta attēls - Grupa "Gain Fast" aicina uz albuma prezentācijas koncertu Publicitātes foto

09.06.2016 / Parmuziku.lv

Grupa "Gain Fast” 15. jūnijā plkst. 20.00 ar prezentācijas koncertu kafejnīcā "Annas dārzs” izdos trešo studijas albumu "Pāri laikam”, kurā apkopotas pēdējos divos gados radītās dziesmas.

Viss materiālais šajā pasaulē kaut kad izgaist, sairst un pazūd nebūtībā. Taču ir acīm neredzamais, vārdiem neaprakstāmais un prātam neaptveramais. Tā ir mīlestība, kas vienmēr ir bijusi, ir un būs. Tā ir mūžīga, tā ir pāri laikam.


Zināmākie singli no gaidāmā albuma ir "Zvaigznēs ierakstīts", "Ir jādodas", kā arī grupas "Jumprava" dziesmas "Tālu aizgāja" kaverversija.


Albuma dziesmu aranžēšanā un producēšanā piedalījies mūziķis un ierakstu producents Ingars Viļums, mūziķis Valdis Indrišonoks un skaņu producents Jānis Kalve.


Grupas sastāvā, kā arī dziesmu autori ir solists Kaspars Zlidnis, bundzinieks Andžejs Grauds, basģitārists Rolands Stepanovs un ģitārists Pēteris Asbahs.


Albuma dziesmu radīšanā piedalījušies arī pianists Oskars Tretjuks un ģitārists Gatis Vanags.
Albums "Pāri laikam" CD formātā būs nopērkams „Statoil” degvielas uzpildes stacijās, kā arī lejuplādējams mūzikas straumēšanas aplikācijās un programmās.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!