“Gas of Latvia” un “Manta” aicina uz koncertu

Raksta attēls - “Gas of Latvia” un “Manta” aicina uz koncertu Fotokolāža, publicitātes foto

14.04.2016 / Parmuziku.lv

Divas no Latvijas alternatīvās mūzikas redzamākajām grupām divus vakarus pēc kārtas 21. un 22. aprīlī koncertēs kinoteātra K.Suns kinozālē.

Deviņdesmito gadu pagrīdes grupas “Kartāga” dalībnieki Edgars Šubrovskis un Andris Indāns uz vienas skatuves sastopas reti, lai arī abi aktīvi darbojas Latvijas alternatīvās mūzikas skatuvē un ir draugi arī dzīvē.  Kopīgo koncertu iecere radās pēc jaunākā “Gas of Latvia” albuma “Swan lake” iznākšanas, kurā Indāns ir atgriezies pie dziesmu žanra. Vēl viena sakritība – abiem ansambļiem pēdējā laikā tapušas dziesmas ar Žebera dzeju.

“Gas of Latvia” spēlēs dziesmas no nesen izdotā albuma “Swan lake” ar īpaši veidotu Zanes Zelmenes videopavadījumu. Kopā ar Andri Indānu uzstāsies Anna Ķirse (balss, taustiņi) un Undīne Balode (čells).

“Manta” sniegs ieskatu sava topošā albuma atmosfērā, kā arī spēlēs dziesmas, kas radušās dažādu projektu ietvaros. Video liks Raitis Kalniņš, multimākslinieks no Limbažiem.

Kinozāle piedāvā brīvu atmosfēru, ērtus krēslus, dejas ejās un lielo ekrānu. Bārā būs alus un sidrs. Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājamas Biļešu Servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv. Vietu skaits ierobežots.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!