Gatavojoties dubultkoncertiem, "Gas of Latvia” un "Manta” nāk klajā ar jauniem videoklipiem

Raksta attēls - Gatavojoties dubultkoncertiem, "Gas of Latvia” un "Manta” nāk klajā ar jauniem videoklipiem Publiciātes foto kolāža

20.04.2016 / Parmuziku.lv

Jau šonedēļ — ceturtdien 21. aprīlī un piektdien 22. aprīlī — kinoteātra K.Suns kinozālē koncertēs divas no Latvijas alternatīvās mūzikas redzamākajām grupām "Gas of Latvia” un "Manta”.

Koncertu gaidās elektroniskās mūzikas apvienība "Gas of Latvia” klajā laidusi mākslinieces Zanes Zelmenes video skaņdarbam "Sniegavīrs”.

Savukārt ansamblis "Manta” publisko klipu dziesmai "Eva Eva” no topošā albuma repertuāra, kas ieskaņota Ingus Baušķenieka studijā.

Grupas aicina iegādāties biļetes iepriekšpārdošanā, jo vietu skaits kinoteātrī ir ierobežots, kā arī ierasties uz koncertiem laicīgi. Pasākuma sākums paredzēts plkst.19.00, pirms grupu uzstāšanās būs skatāmi video no grupas "Kartāga” arhīva. Ceturtdien koncertu sāks "Gas of Latvia” un noslēgs "Manta”, savukārt piektdien grupu secība būs otrāda.

Biļetes iepriekšpārdošanā iegādājamas Biļešu Servisa kasēs un www.bilesuserviss.lv.

“Gas of Latvia” spēlēs dziesmas no nesen izdotā albuma “Swan lake” ar īpaši veidotu Zanes Zelmenes videopavadījumu. Kopā ar Andri Indānu uzstāsies Anna Ķirse (balss, taustiņi) un Undīne Balode (čells). “Manta” sniegs ieskatu sava topošā albuma atmosfērā, kā arī spēlēs dziesmas, kas radušās dažādu projektu ietvaros. Video liks Raitis Kalniņš, multimākslinieks no Limbažiem.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!