Ģitārists Mārcis Auziņš izdod trešo studijas albumu "Lielā plūsma"

Raksta attēls - Ģitārists Mārcis Auziņš izdod trešo studijas albumu "Lielā plūsma"

11.06.2021

Virtuozais ģitārists Mārcis Auziņš izdod trešo studijas solo albumu “Lielā Plūsma”, kurā apkopota jaunrade, kas tapusi pēdējo trīs gadu laikā.

"Pārdomas par laiku, telpu un esību ir iedvesmojušas mani trešajam solo albumam, kuam dots nosaukums “Lielā Plūsma”. Muzikālā materiāla pamatā ir iekšēji rezonējošas sajūtas un atklāsmes par Visuma mūžam mainīgo dabu, neapturamo laika un notikumu ritumu un manu kā cilvēka un mūziķa lomu šinī procesā - “Lielajā plūsmā”. Es ticu, ka mana artava un loma bezgalīgā laika nogrieznī, ir muzicēšana, komponēšana un koncertēšana. Mijiedarbībā ar klausītāju tas ir mana spēka, iedvesmas un motivācijas avots, kas nekad neapstāsies un liks atrasties pastāvīgā muzikālas izaugsmes virpulī,”  komentē Mārcis.

Joprojām nemainīgs paliek pirmajos divos albumos (“Viens” 2016 un “Aizrautība” 2019) aizsāktais muzikālais koncepts, kurā visi skaņdarbi ierakstīti ar viena instrumenta - ģitāras palīdzību tieši tādā veidā kādā tie tiek izpildīti solo koncertos, tādējādi radot īpašu klātesamības sajūtu klausoties albumu arīdzan ierakstā.

Jauno Mārča Auziņa mūzikas albumu var nopirkt platformā eKase.lv, Jāņa Rozes grāmatnīcās, Latvijas pasta nodaļās, mūzikas ierakstu veikalos un koncertu norises vietās. Albums pieejams arī populārākajās mūzikas straumēšanas vietnēs Apple music un Spotify u.c.

Koncertprogrammā līdzās albumā iekļautajai jaunradei dzirdēsiet arīdzan īpaši koncertprogrammai tapušas ģiāras solo aranžijas skaņdarbiem no tādiem pasaules mūzikas smagsvariem kā The Beatles, John Lennon un Bobby McFerrin.

Tuvākie koncertprogrammas "Lielā plūsma" koncerti notiks:

  1. jūnijā Mālpils muižā
  2. jūlijā Kalnmuižas pilī
  3. jūlijā "Zeit" Līgatnē
  4. jūlijā Mazmežotnes muižā
  5. augustā Saldus kultūras paviljonā

Par jaunākajiem koncertu datumiem informāciju meklē Mārča Auziņa sociālo tīklu kontos Facebook, Instagram un mājas lapā www.marcisauzins.com

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!