Noskaties grupas “Audiokvartāls” videoklipu dziesmai "Tu ar mani"

Raksta attēls - Noskaties grupas “Audiokvartāls” videoklipu dziesmai "Tu ar mani" Publicitātes foto

28.09.2016 / Parmuziku.lv

"Tu ar mani" ir pirmais ieraksts, kopš grupai pievienojies bundzinieks Ludvigs Lielauss. Dziesma tika ierakstīta studijā pie Mārtiņa Gailīša jeb Markas (DFE).

"Kādu laiku klusējām, bet tagad mums ir jauns bundzinieks, jauns skanējums, jauna dziesma un video. Esam priecīgi turpināt iesākto mūzikas pasaulē. Par to arī jaunais singls, ka, pat nokļūstot bezdibenī, ir jāturpina ceļš un jāīsteno mērķi," apgalvo grupas puiši.

Dziesmai tapis arī videoklips, kas īstenots, pateicoties futbola skolas “Metta” atbalstam. Video klipa režisors Valters Mirkšs pašlaik uzturas un mācās par kino režisoru ASV (University of Utah), viņš mudina cilvēkus izrauties no ikdienas rutīnas un kaut uz īsu mirkli paskatīties un izbaudīt to, kas mums apkārt.

Jaunais režisors pašlaik strādā pie dažādiem projektiem un ir guvis atzinību arī ASV, iegūstot godalgu “ Best cinematography & best short film at Student showcase 2016”.

Grupa “Audiokvartāls” dibināta 2014. gadā un līdz šim izdevusi sešus singlus, viesojusies televīzijas šovos “Mana dziesma”, ”Gudrs vēl gudrāks”, uzstājusies ”Eurobasket 2015” u.c. Grupas  sastāvs: Ivars Ozoliņš (vokāls, bass), Arnis Ozoliņš (ģitāra), Juris Ludženieks (taustiņi), Ludvigs Lielauss (sitamie instrumenti).

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!