Grupa “Audiokvartāls” ieskandina vasaru ar atsvaidzinošu dziesmu “Paradīzē”

Raksta attēls - Grupa “Audiokvartāls” ieskandina vasaru ar atsvaidzinošu dziesmu “Paradīzē” Publicitātes foto

08.07.2021

Dziesma “Paradīzē” ir par sajūtām, kuras iemīloties jūt ikkatrs. Bieži vien dzirdama frāze par “rozā brillēm”, dziesmā tas tiek apspēlēts ar ‘paralīzi’, kura dzīvē izpaužas mirklī, kad otram cilvēkam blakus sirds sāk pukstēt straujāk.

Pavasarī grupa savus klausītājus priecēja ar dziesmu “Sorry mazā”, tā ir priekšvēstnesis otrajam studijas albumam, kuru plānots izdot 2022.gada maijā. Pirms vairāk kā gada grupa izdeva savu debijas albumu “Runa nav par naudu”, kurš ieguva arī Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta mikrofons” nomināciju - kategorijā “Debija”.

Videoklipa idejas autors ir grupas solists Ivars Ozoliņš, tas tapis sadarbojoties ar operatoru Andri Koemecu, mūzikas veikalu Vinylla un Pophouse. Par stilu parūpējās stiliste Kristīne Čakare, horeogrāfija – Ieva Biteniece. Videoklipa ideja tapa skatoties dažādas filmas par dzīvi Parīzē un galveno personāžu vietā iztēlojoties to, kā būtu, ja tā būtu grupas dalībnieku dzīve.

Dziesma tapusi sadarbībā ar LAIPA stipendiju.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!