"bet bet" jau iepriekš atvainojas "Prāta Vētras" menedžmentam

Raksta attēls -  "bet bet" jau iepriekš atvainojas "Prāta Vētras" menedžmentam Publicitātes foto

18.08.2016 / Parmuziku.lv

Grupa “ bet bet” atzīmējot savu 25. pastāvēšanas gadadienu, šovasar rīko īpašu turneju, uzstājoties tajās vietās Latvijā, kurās šo garo gadu laikā tā vēl nekad agrāk nav sniegusi pilnvērtīgus koncertus, informē grupa.

Līdz šim turnejas ietvaros jau sniegti koncerti: Allažos, Tumē, Vecvārkavā, Lubānā, Mārsnēnos, Madlienā, Rožupē, Staburagā un Dzērbenē. Šo piektdien koncerts notiks Kandavas estrādē un šo koncertu plānots arī ierakstīt sadarbībā ar Latvijas Radio 2, bet sestdien, 20. augustā paredzēts neliels akustiskais bezmaksas mini koncerts Latgales pusē, Upītes tautas namā. Šīs pašas dienas vakarā Lielais koncerts notiks Viļakā. 

Tā kā šajā pašā dienā, 20.augustā notiek arī "Prāta Vētras" koncerts Liepājā, bet bet jau iepriekš atvainojas "Prāta Vētras" menedžmentam par to, ka Liepājā, iespējams, būs mazāks cilvēku pieplūdums, jo ir saprotams, ka liela daļa dosies uz Viļaku.

Zigfrīds Muktupāvels (smaidot) saka: “Mums ir zināmas bažas, jo redzam, ka mūsu koncerti pulcē negaidīti lielu klausītāju skaitu un parasti liela daļa sabrauc arī no citām, pat attālām Latvijas pilsētām. Tā kā būs grūti atrast Latvijā kādu, kurš kaut reizi nav bijis Liepājā, es domāju, ka daudzi izvēlēsies doties uz Viļaku. Jo tā ir lieliska iespēja ne vien apmeklēt mūsu koncertu, bet arī iepazīt skaistas un vēl neapzinātas vietas Latvijā.”

Daudzi vietējie kultūras dzīves organizatori ar prieku atzīst, ka tik lielu apmeklētāju skaitu daudzas no estrādēm, kurās sniegti koncerti, nav piedzīvojuši daudzus gadus, bet atsevišķās vietās, grupai ir izdevies pulcināt rekordlielu skaitu, kāds šajā vietā pēdējos 20 gadus neesot redzēts. Šajā gadījumā īpaši jāizceļ Lubāna, Mārsnēni, Madliena, Staburags un Dzērbene.

Katrā no koncertu vietām, grupa sniedz nepilnu divu stundu garu koncertprogrammu, atskaņojot dziesmas no sava jaunākā albuma “Vasara nebeigsies nekad”, kā arī izpilda visus savus slavenākos hitus, kas radīti šo 25 gadu laikā. Pēc koncerta grupa vienmēr dodas sniegt autogrāfus sanākušajiem un labprāt fotografējas ar koncerta apmeklētājiem.

Koncerta dienā vai nākamās dienas rītā, grupas dalībnieki apmeklē katras vietas ievērojamākos kultūras pieminekļus un apskata dabas krāšņumus, fiksējot tos foto attēlos un publicējot savos sociālajos kontos Facebook, Draugiem.lv, Instagram un Twitter.

Turnejas ietvaros vēl paredzēti koncerti: 19.08 Kandava, 20.08 Viļaka, 21.08 Valka, 26.08 Gailīšu pagasta Atpūtas bāzē “Miķelis” un turneja noslēgsies ar Lielkoncertu 27.08 Viesītē.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!