Grupa “bet bet” veiksmīgi turpina savu Latvijas lauku un mazpilsētu jubilejas turneju (Foto)

Raksta attēls - Grupa “bet bet” veiksmīgi turpina savu Latvijas lauku un mazpilsētu jubilejas turneju (Foto) Foto: Guntars Račs un Pauls Alviķis

05.08.2016 / Parmuziku.lv

Jau iepriekš informējām, ka grupa “bet bet”, kura šogad atzīmē savu 25. pastāvēšanas gadskārtu, jeb ceturtdaļgadsimtu uz Latvijas mūzikas skatuves, izvēlējusies sniegt koncertus tādās vietās, kurās līdz šim grupa nekad agrāk nav uzstājusies.

Pagājušajā nedēļā aizvadīti divi koncerti.  Viens notika Lubānas estrādē, bet otrais vietā, kurā savas pēdējās dienas pavadīja izcilais komiķis un traģiķis Edgars Liepiņš, proti Mārsnēnos, vietā, uz kuru neved neviens asfaltēts ceļš. Abās vietās klausītāju atsaucība bija lieliska, un abās vietās estrādes bija skatītāju pārpildītas. Vietējo cilvēku atsaucība un sirsnība bija aizkustinoša.

Zigfrīds Muktupāvels:

Es redzu, ka acis mirdz ne tikai klausītājiem, bet arī mums pašiem. Šie nav parasti koncerti. Mums gribējās iepriecināt cilvēkus, kuriem nav tādas iespējas, kādas piedāvā lielās pilsētas, kurās koncerti un pasākumi notiek teju vai katru dienu. Un es redzu, ka tie, kas ir atnākuši, ir atnākuši uz svētkiem. Papildus tam, tā ir arī iespēja mūsu mūzikas cienītājiem doties apskatīt skaistas Latvijas vietas.

Guntars Račs: “Arī mēs paši izstaigājam katru no vietām un iepazīstam tās no jauna. Lubāna un Aiviekste, nemaz nerunājot par Lubāna ezeru, ir fantastiski skaistas vietas, kuras arī mēs paši, neapmeklējam katru dienu. Savukārt Mārsnēnu estrāde atrodas tik ainaviski skaistā vietā, ka mums aizrāvās elpa. Sirsnīgs paldies visiem vietējiem organizatoriem, kas bija sarūpējuši cienastus un rūpējās par to, lai mums nekā netrūktu. Izskatās, ka mēs tur varētu vēl atgriezties, lai gan katru dienu saņemam piedāvājumus no tādām vietām, par kurām mēs agrāk pat domājuši nebijām. Izskatām visas iespējas, bet laika ir tik, cik ir.

Šīs nedēļas nogalē grupa turnejas ietvaros uzstāsies 6. augustā Madlienā un 7. augustā Rožupē. Lieki piebilst, ka šajās vietās grupa vēl nekad agrāk nav uzstājusies un ar lielu interesi gaida tikšanos ar saviem klausītājiem. Paralēli šiem jubilejas koncertiem grupa šonedēļ sniegs koncertus arī Vārkavā un Alūksnē.  Savukārt nākamajā nedēļā Lielie jubilejas koncerti notiks 13. augustā Staburagā un 14. augustā Dzērbenē.  Pa ceļam vēl paredzēta uzstāšanās arī Valmierā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!