Grupa DAGAMBA dalās ar piedzīvoto Glastonberijas festivālā

Raksta attēls - Grupa DAGAMBA dalās ar piedzīvoto Glastonberijas festivālā Publicitātes foto

01.07.2016 / Parmuziku.lv

Instrumentālā grupa DAGAMBA nupat atgriezusies no Glastonberijas festivāla. Jau pagājušajā gadā grupa festivālā kļuva par īstu sensāciju, un arī šogad tai ir izdevies pārliecināt festivāla apmeklētājus, ka arī akadēmiskā mūzika var būt moderna un aktuāla.

DAGAMBA popularitāte Lielbritānijā strauji aug - grupa aicināta piedalīties citos festivālos Lielbritānijā, kā arī tās mūzika iekļuvusi radiostaciju rotācijā. Glastonberijas festivālā DAGAMBA sniedza sešus koncertus uz dažādām skatuvēm. Uz vienas no tām - Croissant Neuf - savas popularitātes sākumposmā uzstājies arī Eds Šīrans.

Glastonberijā uzstāties ir liels prieks, jo turp apmeklētāji dodas tieši mūzikas dēļ. Kā arī bija interesanti pieredzēt dubļaināko festivālu tā pastāvēšanas vēsturē,

saka grupas dalībnieks Valters Pūce.

Savukārt Dainis Tenis kā vienu no spilgtākajiem brīžiem festivālā atceras interviju Glastonberijas oficiālajā radio, kuru klausās festivāla fani visā pasaulē:

Parasti šis radio uz intervijām aicina festivāla hedlainerus un lielākās zvaigznes, tāpēc jūtamies ļoti pagodināti, ka starp tūkstošiem grupu, kas uzstājas festivālā, tikām pamanīti.

DAGAMBAS puiši priecājas par pieredzēto Glastonberijas festivālā un  gatavojas Latvijas rudens tūrei „Vivaldi Rocks”, kurā tā prezentēs arī savu jauno albumu.  Šogad grupa uzstāsies ar septiņiem koncertiem lielākajās Latvijas koncertzālēs

  • 2. septembrī Dzintaru koncertzālē Jūrmalā,
  • 18. septembrī koncertzālē “Gors” Rēzeknē,
  • 1. oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsīs,
  • 15. oktobrī koncertzālē “Jūras vārti” Ventspilī,
  • 28. oktobrī Jelgavas kultūras centrā,
  • 5. novembrī koncertzālē “Lielais Dzintars” Liepājā,
  • 2. novembrī  koncertzālē „Palladium” Rīgā.

Biļetes ir pieejamas “Biļesu paradīzes” kasēs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!