Grupai DaGamba jauns albums un koncerttūre jau šoruden

Raksta attēls - Grupai DaGamba jauns albums un koncerttūre jau šoruden Publicitātes foto

10.08.2015 / Parmuziku.lv

Grupa DaGamba izziņo vērienīgu koncerttūri ar nosaukumu Bach goes to Iran. Jau šoruden grupa koncertēs Latvijas koncertzālēs, prezentējot arī savu jauno albumu Recycled.

"Pēc septiņiem galvu reibinošiem koncertiem pasaules nozīmīgākajā mūzikas festivālā Glastonbury  tomēr jāatzīst, ka nekur nav tik labi, kā mājās. Atgriezušies Latvijā mēs aizvadījām neaizmirstamu koncertu, kuru apmeklēja ap 15 000 klausītāju festivālā Positivus un vēlamies šo unikālo sinerģiju, kas rodas tikai ar pašmāju publiku, paturpināt, aizvedot koncertprogrammu gan uz Rīgu, gan uz reģionālajām koncertzālēm," komentē grupas līderis Valters Pūce.

Koncerttūres ietvaros grupa uzstāsies Vidzemes koncertzālē Cēsīs, Kultūras centrā Jelgavā, LOC Rožu zālē Liepājā, koncertzālē Gors Rēzeknē, koncertzālē Prelūdija Alūksnē, Saldus Mūzikas un mākslas skolas koncertzālē, kā arī Rīgā, koncertzālē Palladium, kur piedalīsies arī vairāki viesmākslinieki, kurus grupa šobrīd patur noslēpumā.

Topošajā albumā Recycled mūziķi ar fascinējošiem skaņu eksperimentiem sola diametrāli mainīt klausītāju priekšstatus par klasisko mūziku. Oriģinālskaņdarbi, kuru radīšanas procesā mūziķi iedvesmojušies no klasiskās mūzikas grandiem ir aizraujoši un pārdroši, apvienojot dažādu laiku un mūzikas stilu elementus. 

Grupa DaGamba savā spēlē apvieno Austrumu un Rietumu mūzikas tradīcijas un rada pavisam jaunu, ārkārtīgi aizraujošu un spēcīgu skanējumu. Mūziķi drosmīgi dodas vēl neapgūtās mūzikas pasaulēs, kas piedod izpildījumam neatkārtojamu dinamiku un vitalitāti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!