Grupa "ElektroFolk" izdod albumu "Raiba Govs"

Raksta attēls - Grupa "ElektroFolk" izdod albumu "Raiba Govs" Publicitātes foto

09.02.2016 / Parmuziku.lv

Albuma prezentācija notiks 15. februārī "Zigu pastā".

Grupa "ElektroFolk" izpilda tautas mūzikas iedvesmotas orģinālkompozīcijas, tāpēc grupas mūziku stilistiski var apzīmē kā world music. 

Savā Facebook profilā grupa pauž: "Izdomāt mūziku ir tāpat, kā agrā vasaras rītā meklēt govi, kura aizlaidusies nezināmā virzienā un ātrumā."

Ieraksta prezentācija notiks 15. februārī Latvijas Kultūras akadēmijas Teātra mājā "Zirgu pasts”, un uzreiz pēc tam  jauno albumu varēs iegādāties  grāmatnīcās, Statoil, mūzikas veikalos "Upe" un "Randoms" un citviet.

Grupā "ElektroFolk" dzied gan vijolniece Iveta Baumane, gan ģitārists Roberts Pētersons, gan basģitārists Ainārs Majors, savukārt Uģis Vītiņš pārvalda sintezatora, saksofona, ģitāras, perkusij un spēli, bet Viesturs Samts - bungas, klarneti.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!