Grupa “Gain Fast” klubā 9.VILNIS prezentēs jaunāko singlu

Raksta attēls - Grupa “Gain Fast” klubā 9.VILNIS prezentēs jaunāko singlu Publicitātes foto

23.02.2016 / Parmuziku.lv

Piektdien, 26. februārī, atpūtas klubā 9.VILNIS notiks Latvijā popularitāti iekarojušās grupas “Gain Fast” jaunā singla prezentācijas pasākums un koncerts, kura laikā apmeklētājus gaida arī īpašs pārsteigums. Uz pasākumu aicināta arī leģendārā latviešu grupa “Jumprava”, jo tieši šīs grupas dziesma kļūs par jaunāko “Gain Fast” singlu.

Kā stāsta grupas dalībnieki, tad šobrīd "Gain Fast" turpina koncertēt un strādāt pie trešā albuma izdošanas. Šobrīd grupas jaunākais veikums – skaņdarbs "Zvaigznēs ierakstīts" stabili turās radiostacijas SWH TOP20 trijnieka pozīcijās. Savukārt jau piektdien, 26. februārī, grupa "Gain Fast" kluba 9.VILNIS apmeklētājus pārsteigs ar pavisam jaunu singlu!

Grupa “Gain Fast”, mainoties dažādiem sastāviem, pastāv jau kopš 2003. gada, šo gadu gaitā radot daudzas dziesmas, kas kļuvušas iemīļotas klausītāju vidū. Zināmākās no tām “Visu vai neko”, “Kā vēlies tu”, “Smaids” un daudzi citi. Līdz šim grupa izdevusi divus albumus: "Viss mainījies" un "Tas nav no zemes šīs". Grupas sastāvā ir Kaspars Zlidnis, Andžejs Grauds, Rolands Stepanovs un Pēteris Asbahs.

Biļetes uz pasākumu var iegādāties visās “Biļešu Paradīzes” kasēs, internetā – bilesuparadize.lv, kā arī pie ieejas pasākumā. Klubs 9.VILNIS atrodas Rīgā, Kungu ielā 8.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!