"Gaujarts" publisko dziesmas "Priekšnojautas" video

Raksta attēls - "Gaujarts" publisko dziesmas "Priekšnojautas" video Ekrānšāviņš

21.12.2016 / Parmuziku.lv

2015. gada albuma "Priekšnojautas" tituldziesmas videoklipa autors ir režisors Jānis Ābele kopā ar operatoru Tomu Šķēli un mākslinieci Stīnu Skulmi.

Videoklipā "Priekšnojautas" dažādas savstarpēji nesaistīta ainas veido vienotu sajūtu - Edgars Mākens krāso ābeles, Edgars Šubrovskis spēlējas ar sērkociņiem, bet māksliniece Regīna Renjute  tetovē grupas dalībnieku, aktieri Ģirtu Šoli.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!