Grupa Kautkaili publicē video debijas singlam "Darbs"

Raksta attēls - Grupa Kautkaili publicē video debijas singlam "Darbs" Ekrānšāviņš no video

15.08.2018 / Parmuziku.lv

Talantīgās dziedātājas Kristīnes Pāžes grupa Kautkaili runā par darbu, kurš "dzen, dzeļ un ceļ".

Mūzikas un vārdu autore ir pati Kristīne. Dziesmu producējuši Didzis Bardo un Arnis Račinskis (MUTE Studija). Videoklipu veidojuši režisore Linda Jakubone, operatori un montāžisti Niklāvs Vētra, Mārtiņš Goldbergs (Creators 22), producenti: Elizabete Santa, Elīna Valdmane, grima mākslinieki Marisa Vipule, Loreta Danče, stilste Laura Lauziniece, gaismotāji Jānis Kukulis, Kaspars Vēveris, kā arī rekvizītu māksliniece: Elizabete Santa. Lomās Ivars Krasts, Mārtiņš Sants, Airita Gerharde, Paula Valuma.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!