Grupa MyRadiantU izdod jaunu singlu “We Will Be Stars”

Raksta attēls - Grupa MyRadiantU izdod jaunu singlu “We Will Be Stars” Publicitātes foto

15.01.2016 / Parmuziku.lv

Grupa MyRadiantU janvārī nāk klajā ar jaunu singlu “We Will Be Stars”. Dziesma klausītāju vērtējumam tiek nodota īsi pirms grupas debijas albuma iznākšanas.

“Mēs nebaidīsimies runāt un būt tie, kas esam – cilvēki ar pašcieņu un radīti brīvībai, gluži kā zvaigznes pie debesīm,” jaunā singla būtību raksturo “We Will Be Stars” mūzikas un vārdu autors, kā arī MyRadiantU līderis Janis Driksna.

Atšķirībā no iepriekšējiem grupas singliem – 2014.gada Eirovīzijas finālā skanējušā “Going All The Way”, latviešu valodā sarakstītās “Ar kuģiem un lidmašīnām”, vēl pērnā gada nogalē izdotā “Best Friend Forever” - jaunais singls ir spilgts duets, kura ierakstā piedalījies gan Janis, gan MyRadiantU dalībniece Ilze Zābaka.

“We Will Be Stars” singla producents ir Kaspars Ansons, pie miksa strādājis Krišjānis Geidāns. Dziesmas māstera autors ir holandiešu producents Martins Gronevelds (Martijn Groenevield). Savukārt singla vizuālo noformējumu veidojuši grima māksliniece Katrīna Talle, fotogrāfs Matīss Markovskis, kā arī grafiskais dizainers un MyRadiantU dalībnieks Didzis Bordo.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!