Grupas Audiokvartāls pirmais singls angļu valodā

Raksta attēls - Grupas Audiokvartāls pirmais singls angļu valodā Publicitātes foto

14.01.2016 / Parmuziku.lv

Grupa Audiokvartāls plašākai publikai piedāvā savu pirmo singlu angļu valodā "Reach for the stars".

Audiokvartāls ir latviešu grupa, dibināta 2014. gada sākumā. Tā pārstāv electric-pop/rock žanru, vieglu rokmūziku, kas tiek papildināta ar modernām skaņu tehnoloģijām – midi kontrolieriem. Grupa līdz šim ir izdevusi 5 singlus latviešu valodā : Pelēkos rītos, Kad  tu man pretī nāc, Modernizēta pasaule, No vienas nākotnes un Kā zvaigzne spožs.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!