Grupa "Noslēpums" izdod jaunu dziesmu un aicina visus pievienoties jautrā līnijdejā

Raksta attēls - Grupa "Noslēpums" izdod jaunu dziesmu un aicina visus pievienoties jautrā līnijdejā Publicitātes foto

26.11.2021

Kantrī mūzikas ansamblis Noslēpums, kurš pavisam nesen mitinājās teju visā Kurzemē, atrod sev mājas Liepājā un tam par godu izdod vasarīgu dziesmu ar nosaukumu “Liepāja”.

Dziesma principā ir par pārvākšanos uz Liepāju un par to, ka vasara vēju pilsētā ir kas īpašs. Grupas vokālists Helge Holgers: “Dziesma ir par prieku, par priecīgiem cilvēkiem, sauli, vasaru, siltumu, siltumu vienam pret otru, pret līdzcilvēku, kas mums šajā brīdī ir tik ļoti nepieciešams… Un deju (smejas), jā, un deju”

Dziesmai ir tapis arī vasarīgs video klips, kurš tika filmēts teju visu vasaru. “Mēs bijām izdomājuši ļoti konkrēti, kādus laikapstākļus vēlamies iemūžināt video un kā vēlamies, lai tas izskatās. Šis bija pirmais mūsu tik liela vēriena video, tāpēc piegājām visam ļoti rūpīgi, kas arī paņēma daudz laika.” atklāj grupas ērģeļnieks Zaharija Malmeds – Blūms. Videoklipa tapšanā ir piedalījušies arī papildspēki, bez kuriem tas nebūtu izdevies - vairāki operatori un vairākas Liepājas un Lejaskurzemes video izstrādes kompānijās – Greg John Media, EZ Media, Edgars Pohevičs, Roberts Streič, Zigmārs Miemis, Gregors Mažis, lai visi kopā realizētu grupas Noslēpums producēto video.

Dziesmas video līnijdejas horeogrāfiju ir veidojusi Inta Āboliņa. Video Āboliņa kopā ar savu deju grupu “Re, kā!” un puišiem no grupas Noslēpums arī izpilda šo līnijdeju dažādās Liepājas nozīmīgās vietās. “Mēs paši līdz šim nebijām dejojuši. Vienīgais no ansambļa, kurš to bija darījis ir Kurbads (grupas bundzinieks), tāpēc bijām nedaudz sabijušies, bet tiklīdz iekāpām barā un sākām kustēties, tas paķēra un tagad varu teikt, ka vismaz es esmu pats kļūvis par līnijdeju piekritēju un baudītāju”, stāsta grupas basģitārists Raimonds Pērkons, piebilstot: “Tas tiešām nav tik ļoti grūti salīdzinot ar prieku, ko tas dod”.

Puiši un meitenes no grupas Noslēpums arī aicina visus nākt uz koncertiem un dejot līnijdejas pie dziesmām, kurām tās ir uztaisītas. Lai to varētu veikt, viņi lēni gatavojas sociālos tīklos publicēt deju soļus, lai turpmākos koncertos visi, kam vēlēšanās, varētu iesaistīties. Lai nepalaistu garām jaunumus un deju soļus, ansamblim var sekot līdzi  https://www.facebook.com/noslepumsinfo.

Jāpiebilst arī, ka, dziesmas tapšanā ir piedalījies arī viens īstens liepājnieks sirdī Fēlikss Ķiģelis. Kādu laiku atpakaļ Fēlikss Raimondam (Pērkonam, bass) atsūtīja uzmetumu dziesmai, kas tā arī dienas gaismu neieraudzīja. Helge ar Raimondu gan tajā saklausīja Liepājas vasaru un ķērās klāt dziesmas pabeigšanai, sarakstīja trūkstošās daļas un kopā ar pārējiem Noslēpuma dalībniekiem radīja tekstu. “Tā kā var teikt, ka Liepājas kods dziesmas sirdī noteikti ir klātesošs”, piebilst Kurbads Ivanovs, grupas bundzinieks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!