Grupa "Nova Koma" publicē pirmo videoklipu un singlu "Elizabete"

Raksta attēls - Grupa "Nova Koma" publicē pirmo videoklipu un singlu "Elizabete" Publicitātes foto

01.04.2016 / Parmuziku.lv

Apvienība "Nova Koma", agrāk pazīstama ar nosaukumu "Ādažu Shipsi", piedāvā klausītājiem pirmo singlu "Elizabete" no gaidāmā albuma "Mīlēt var tikai cilvēkus", ko plāno izdot vasaras sākumā.

Pirmā singla videoklipu režisējis grupas vokālists un basģitārists Mārtiņš Vilnītis, un arī tas filmēts izmantojot pašai grupai pieejamos resursus, par uzņemšanas laukumu pārveidojot ģitārista pagrabu.

Ar singla "Elizabete" izdošanu grupa atzīmē viena gada jubileju un nosaukuma maiņu. "Jānis Skutelis izmantoja mūsu veco nosaukumu savā šovā, kamēr intervēja Šipkevica kungu. Līdz ar šī komiķa iejaukšanos, nosaukums pārstāja būt asprātīgs," šo lēmumu pamato grupas pārstāvji. 

Grupā "Nova Koma" darbojas Jānis Kalvāns (ģitāra, vokāls), Mārtiņš Vilnītis (basģitāra, vokāls),  un Artūrs Cukanovs (bungas). Gada laikā grupa uzstājusies lielākajā daļā Latvijas alternatīvās mūzikas klubu, tai skaitā Liepājas "Fontaine Palace" un Daugavpils "Artilērijas Pagrabi", kā arī kā īpašie viesi Alternative.lv Gada balvu pasniegšanas ceremonijā, kad saņēma balvu “Lielākais seksapīls”.

Singla un videoklipa prezentācija un grupas dzimšanas dienas svinības notiks 1. aprīlī Vecrīgas klubā "Depo", bet dienu vēlāk gaidāms koncerts kluba "Nabaklab" sešu gadu jubilejā kopā ar grupām "Inokentijs Mārpls" un "Čipsis un Dullais".

Dziesmu "Elizabete" bez maksas iespējams lejupielādēt grupas "Bandcamp" profilā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!