Nova Koma publicē otro singlu un videoklipu “Šķūnis”

Raksta attēls - Nova Koma publicē otro singlu un videoklipu “Šķūnis” Publicitātes foto

12.05.2016 / Parmuziku.lv

Gāražroka apvienība “Nova Koma” laiž klajā otro dziesmu "Šķūnis" no vasarā gaidāmā albuma “Mīlēt var tikai cilvēkus”.

"Šķūnis" ir netīri blūzīgs gabals par smirdīgiem bāriem, pazudušiem jauniešiem, smeldzīgām sāpēm un vainas apziņu. Dziesmas pilnais nosaukums ir cenzējams, turklāt bez atļaujas aizgūts no Latvijā plaši pazīstamā blogera un karikatūrista Veidenbauma, dziesmu raksturo grupas pārstāvji.

Klips filmēts koncertu norises vietā Zunda dārzs, to veidojis Pēteris Masļenčenko. Dziesmas ierakstu veicis Reinis Indāns, miksējis Arturs Skutelis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!