Grupa "Pieneņu Vīns" saņem starptautisku apbalvojumu un aicina uz svinībām

Raksta attēls - Grupa "Pieneņu Vīns" saņem starptautisku apbalvojumu un aicina uz svinībām Publicitātes foto

21.03.2017 / Parmuziku.lv

Šī gada marts grupai Pieneņu Vīns ir visai spraigs un aktīvs: grupas kompozīcija STOP ir nupat guvusi "The Akademia Music Award" par labāko funk / fusion dziesmu, bet pati grupa vērusi vaļā jaunu mājaslapu, kā arī izdomājusi svinēt 12. dzimšanas dienu 25. martā, plkst. 22.00, Muzikāli izklaidējošā atpūtas klubā 9.vilnis.

"Stiprs, bezbailīgs un neapvaldīti fankadelisks, "Stop" ir virtuozs muzikālā talanta un komponista ģēnija salikums, piepildīts ar prasmīgiem instrumentāliem uzplaiksnījumiem.' — tā kompozīciju raksturo The Akademia Music Award, Losandželosā bāzēta mūzikas apbalvošanas organizācija, kas piešķira grupai labāko 2017. gada marta funk/fusion dziesmas godalgu.

Arī pavasara pārmaiņas ir skarušas grupu: šodien tika atklāta tās atjaunotā mājaslapa. Pēc vecās adreses atrodama, www.pienenuvins.lv lapa tagad kļuva gaišāka, košāka un saturiski piepildītāka. “Dzimšanas diena ir labākais laiks, lai pasniegtu dāvanu pašiem sev un, protams, visiem mūsu klausītājiem — man šķiet, šoreiz dāvana izdevās”, saka dziedātāja un komponiste Evilena Protektore.

Lai nosvinētu visu šo, kā arī faktu, ka grupa kļuva vēl par vienu gadu pieredzējušāka, jau šo sestdien, 25. martā, plkst. 22.00 klubā 9.vilnis Kungu ielā 8 notiks Pieneņu Vīna 12. dzimšanas dienas svinības funk stilā kopā ar DJ PM2THEAM. Ieeja pasākumā līdz pusnaktij bez maksas, pēc pusnakts — EUR 3, ieeja no 21 gadu vecuma, galdiņu rezervācija — http://ej.uz/iirc .

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!