Grupa "Pieneņu Vīns" dodas apceļot Latviju: jūlijā plānoti 6 koncerti

Raksta attēls - Grupa "Pieneņu Vīns" dodas apceļot Latviju: jūlijā plānoti 6 koncerti Publicitātes foto

27.06.2016 / Parmuziku.lv

Jūlijs ir funk/fusion grupas Pieneņu Vīns šīs vasaras karstākais mēnesis: plānoti 6 koncerti 5 Latvijas pilsētās, programmā - aprīlī izdotā "Roads Taken" albuma kompozīcijas un jauna programma funk stilā.

Grupa tūri uzsāks 9. jūlijā, viesojoties Ventspilī ar koncertu Ventspils Jūras Svētkos ar tematisku nosaukumu Uz viena viļņa. 18. jūlijā grupas uzstāšanās gaidāma leģendārajā Saulkrasti Jazz festivālā, bet 24. jūlijā - Mākslas piknikā skaistajā Lūznavas muižā. 27. un 29. jūlijā Pieneņu Vīnu varēs klausīties rīdzinieki: sākumā Vasaras festivālā Berga Bazārā, tad džeza bārā-restorānā Trompete, un jūlija tūri noslēgs 30. jūlija uzstāšanās Baldones Waterfest.

 

Grupas Pieneņu Vīns mūziķi ar nepacietību gaida jūlija sākumu, cer uz labiem laikapstākļiem un ar lielāko prieku uzstāsies gan galvaspilsētas iedzīvotājiem un viesiem, gan arī apciemos Ventspili, Saulkrastus, Lūznavu un Baldoni. Dažos no koncertiem grupas koncerttūres sastāvā gaidāmas izmaiņas mūziķu aprindas un īpašie viesi.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!