Grupa "Satellites LV" laiž klajā jaunu dziesmu "Nedrošība"

Raksta attēls - Grupa "Satellites LV" laiž klajā jaunu dziesmu "Nedrošība" Foto: Jānis Škapars

22.03.2021

Dziesma "Nedrošība" seko pagājušā gada sākumā izdotajam singlam "Metro nav draugs".

"Ar nedrošības sajūtu šajā sarežģītajā laikā gan tiešā, gan pārnestā nozīmē spēj identificēties ikviens. Taču dziesma nav tikai par pandēmijas ietekmi uz mūsu sirdīm un prātiem, tās vēstījums ir vispārcilvēcisks - mēs katrs sevī varam atrast apslēptas spēka un drosmes rezerves, lai nostātos pretī ikvienam izaicinājumam," komentē grupa.

Dziesmas fragments pirmo reizi publiski izskanēja Latvijas televīzijas raidījumā "Kultūrdeva" svētdien, 21. martā.

Skaņdarba rašanās pirmsākumi meklējami pēc albuma "Varavīksnes galā" izdošanas, 2018., 2019. gadā. Dziesmas vārdos saklausāmas atsauces uz Raini un Vili Plūdoni. 

Dziesma ieskaņota studijā "Mute" ar Arni Račinski. Uz singla vāka izmantots fotogrāfa Jāņa Škapara (1993) darbs "Bez nosaukuma" (kontaktkopija, 2020).

Dziesma drīzumā nonāks lielākajās mūzikas traumēšanas platformās, bet pagaidām klausāma tikai video vietnē "Youtube".

Ieraksts tapis ar LaIPA stipendijas atbalstu

Satellites LV ir: Toms Ostrovskis, Mareks Ameriks, Edgars Žilde, Jānis Žilde, Ervings Znotiņš.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!