"Satellites LV" laiž klajā jaunu dziesmu "Asaras"

Raksta attēls - "Satellites LV" laiž klajā jaunu dziesmu "Asaras" Foto: Žanete Žilde

20.10.2023

Modernā roka apvienība "Satellites LV" laiž klajā jaunu dziesmu "Asaras". Dziesma seko pandēmijas laikā izdotajam singlam "Nedrošība" un 2020. gada sākumā izdotajam skaņdarbam "Metro nav draugs".

Šī ir pirmā dziesma, kuras ierakstā piedalās grupas jaunais basģitārists Andris Apinis (“Rīgas Modes”).

Dziesmas tapšanā un ierakstā šoreiz nepiedalās grupas taustiņinstrumentālists Ervings Znotiņš, kurš uz laiku ir pametis Latviju.

“Grupas sastāva maiņa, arī dažādi trauksmaini notikumi mūsu visu dzīvēs, likuši grupai atgriezties pie ģitārās balstīta skanējuma. Satricinājumi agri vai vēlu skar ikvienu, svarīgi ir spēt piecelties kājās un turpināt virzīties uz priekšu. Bez patiesām asarām šī virzība nav iespējama,” kompozīcijas vēstījumu komentē teksta autors Jānis Žilde. 

Dziesma kopā ar skaņu inženieri Mārtiņu Krastiņu ieskaņota šā gada pavasarī Rīgā, izdevniecības “Jersika Records” telpās.   

Uz singla vāka izmantots ekrānuzņēmums no topošā dziesmas videoklipa, kuru režisējis Jāzeps Podnieks.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!