Grupa "Tumsa" uzsāk jubilejas koncerttūri (FOTO)

Raksta attēls - Grupa "Tumsa" uzsāk jubilejas koncerttūri (FOTO) Foto: Dainis Ozols

24.10.2016 / Parmuziku.lv

21.oktobra vakarā pārpildītajā Jelgavas Kultūras namā savu 25 gadu jubilejas tūri uzsāka grupa „Tumsa”.

„Tas bija veiksmīgs un emocijām pārbagāts koncerts, par ko lielu paldies sakām gan paši sev, gan lieliskajai Jelgavas publikai,” pēc koncerta pauda grupas dalībnieki, piebilstot, ka ir ļoti pateicīgi arī klubam „Jelgavas krekli” un viņu vadītājam Mārtiņam par viesmīlību, aprūpēšanu un pamielošanu.

„Mūsuprāt, divu stundu garo programmu esam izveidojuši perfekti, atskatoties uz grupas svarīgākajiem pieturpunktiem. Tādēļ turpmākajos koncertos nedz ko īsināsim, nedz arī programmu taisīsim garāku. Viss ir tieši tā, kā jābūt,” rezumē mūziķi, atgādinot, ka „Tumsas” jubilejas tūrē skanēs gan grupas lielākie hīti („Karaļnams”, „Lietusdārzs”, „Kad Ēģiptē sniegs”, „Es esmu mazliet dons Kihots”, „Pārāk daudz”, „Pat nejautā”, „Satīties sapīties” u.c.), gan arī beidzamajos gados tapušās dziesmas.

Foto: Dainis Ozols

Grupas tūres atklāšanas koncertā Jelgavā piedalījās ne tikai dziedātāja Annija Putniņa un „Crazy Dolls” (šie viesmākslinieki piedalīsies visos tūres koncertos), bet arī negaidīta viešņa – kādreizējā „Putnu balles” dalībniece Kristiāna Stirāne. „Protams, koncertā piedalījās arī „neredzamais viesis”, kura uzstāšanās „paņēma” publiku,” ar piedzīvotajām emocijām dalās mūziķi, neslēpjot – viņi vēlētos, lai šos jubilejas koncertus Latvijas pilsētās noklausītos un noskatītos pēc iespējas vairāk grupas fanu un draugu.

Foto: Dainis Ozols

Tūrē piedalās grupas pašreizējais sastāvs: Jānis Daugalis (basģitāra), Haralds Drekslers (ģitāra), Kaspars Boroduško (sitaminstrumenti), Valters Frīdenbergs (balss, akustiskā ģitāra), Dāvis Ābrams (taustiņinstrumenti) un viesmākslinieks Oskars Kurdeko (perkusijas). Savukārt viesmākslinieku statusā koncertā dzirdēsim dziedātājas Anniju Putniņu, Aiju Andrejevu, kā arī „Crazy Dolls”, „PER”, Sovvaļnīks, „Dabasu Durovys” u.c. mākslinieki.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!