Grupai “Audiokvartāls” jauna dziesma “Neuzgriez Muguru”

Raksta attēls - Grupai “Audiokvartāls” jauna dziesma “Neuzgriez Muguru” Publicitātes foto

19.06.2020

Grupa “Audiokvartāls” sadarbībā ar producentu Mickeen un dziedātāju Dionu Liepiņu, laiž klajā Vasaras saulgriežiem atbilstošu videoklipu dziesmai “Neuzgriez Muguru”.

Videoklipā grupas puiši veic ceļu no Rīgas uz Rēzekni, pa ceļam vācot pasažierus, kas beigās pārvēršās nelielā ballītē gan mašīnā, gan ceļmalā. Grupas puiši uzskata, ka klips ļoti atbilst arī šim laikam - Vasaras saulgriežiem, jo nereti jaunieši, tieši ar “stopiem” cenšās nokļūt svinību vietās ārpus Rīgas.
“Ideja bija parādīt to, ka nav jābaidās citiem palīdzēt. Tam uzreiz nav jābūt kaut kam lielam, var atvērt veikala durvis, padot kādam roku, kad nepieciešams, vai kā šajā gadījumā, palīdzēt kādam kaut kur nokļūt. Ja mēs katrs dienā reizi neuzgriezīsim otram muguru un izdarīsim kādu sīku, labu darbiņu, mēs palīdzēsim veidot, labāku, drošāku, smaidīgāku pasauli.” Stāsta Idejas autors Ivars Ozoliņš

Klips viedots sadarbojoties ar AK Prodmedia un Andri Koemecu un tas filmēts ceļa posmā Rīga - Rēzekne, jo tieši no turienes ir jaunā dziedātāja Diona Liepiņa, kura ir gan redzama, gan dzirdama video.

 

Dziesma “Neuzgriez muguru” ir iekļauta “Audiokvartāla” debijas albumā “Runa nav par naudu”. To producējis elektroniskās mūzikas producents Mickeen, bet dziesmas tapšanā iesaistījušies arī Mārtiņš Gailītis (Marka), Jānis Niedra, Ritvars Šreibers un Deniss Smirnovs.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!