Grupai “Audiokvartāls” jauns albums - Viss (nav) tik slikti

Raksta attēls - Grupai “Audiokvartāls” jauns albums - Viss (nav) tik slikti Publicitātes foto

31.05.2022

Pašmāju pop/rock apvienība “Audiokvartāls” savus klausītājus iepriecina ar savu otro studijas albumu, kam nosaukums ir “Viss (nav) tik slikti”.

Visas 11 dziesmas kopā aizved ceļā vai pat ceļojumā no pašām tumšākajām dzīlēm, kad liekas, ka vairs nav kur patverties, līdz pilnīgai laimes pārpilnībai. Tam par godu arī tāds nosaukums, kur speciāli izcelts vārds (nav), jo klausītājs pats var izvēlēties vai viss tiešām ir slikti vai tomēr nav. “Dziesmas ir rakstītas pandēmijas laikā, tāpēc tās pārsvarā ir par ilgām pēc ceļojumiem, ballītēm, naktsdzīves, kā arī par atmiņām un ilūzijām. Un arī šim laikam, kad mums iespējas atkal ir plašākas, tās ir ļoti aktuālas”, stāsta grupas solists Ivars Ozoliņš.

Dziesmu tapšanā bez grupas piedalījušies producenti - Juris Ludženieks un Kristjāns Daniēls Krievkalns, kā arī mūziķi: Kristjāns Daniēls Krievkalns, Katrīna Dimanta, Ods, Marta Ritova, Roberts Memmēns, Kristers Rudzītis, Signija Taraņenko, Pauls Arnicāns, Zanda Ozoliņa, Līga Ilsuma, Loreta Reide, Pauls Minkevičš, Elizabete Matvejeva, Diāna Ose, bet pēcapstrāde uzticēta Markam, Kristapam Ērglim un Nikam Zampjello. Albuma vizuālo noformējumu veidoja Raela Vītola un Uldis Stepanovs.

Pirmo reizi jauno albuma materiālu varēs dzirdēt jau 4. jūnijā Liepājā (Fontaine Gypsy camp), kam sekos lielāks koncerts 11. jūnijā Rīgā (Ģertrūdes ielas teātrī) un 2. jūlijā Pāvilostā, tā pat grupu varēs satikt arī lielākos un mazākos mūzikas festivālos. “Šis ir lielākais solo koncerts, ko organizējam un pirmais, ko organizējam, iztiekot praktiski saviem spēkiem, tāpēc tas ir ļoti liels izaicinājums un ceram, ka beigu iznākums būs acīm un ausīm tīkams, kā arī sanāks piepildīt pilnu zāli”, tā par 11. jūnija koncertu stāsta grupas ģitārists un menedžeris Arnis Ozoliņš.

 “Audiokvartāls” 2020. gada martā izdeva savu debijas albumu “Runa nav par naudu”, toreiz albuma prezentāciju nācās atcelt, bet tas izpelnījās “Zelta mikrofona” nomināciju - Gada debija.

Grupas sastāvā darbojas Ivars Ozoliņš, Arnis Ozoliņš un Māris Skrodis.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!