Grupas RYGA singls iekļūst Grammy balvas balsošanas pirmajā kārtā

Raksta attēls - Grupas RYGA singls iekļūst Grammy balvas balsošanas pirmajā kārtā Publicitātes foto

26.10.2015 / Parmuziku.lv

Pirmo reizi pasaules prestižākās mūzikas balvas Grammy 58 gadu garajā vēsturē arī Latvijā radītās populārās mūzikas izpildītāji var pretendēt uz iekļūšanu nominācijās.

Cita starpā tika iesniegts arī Mārča Judža grupas RYGA, kopīgi ar amerikāņu dziedātāju Corey Andrew ierakstītā dziesma Give Me Your Love, kas tagad līdzās ar citiem 239 ierakstiem ir oficiāli kvalificējusies balsojuma pirmajai kārtai kategorijā Best Dance Recording. Šobrīd dziesma cīnās par Akadēmijas balsstiesīgo biedru balsīm, lai iekļūtu starp pieciem nominētajiem, kuru vārdi tiks paziņoti decembra sākumā. Konkurence ir iespaidīga, jo starp 239 ierakstiem ir arī tādi vārdi, kā The Chemical Brothers, The Prodigy, Royksopp Feat. Robyn, Tiesto, Paul van Dyk, Armin Van Buuren un citi šī žanra smagsvari.

Dziesmas autors Mārcis Judzis: “Reiz kāds Latvijas izdevējs man teica, ka katra mūziķa sapnis ir iegūt Grammy. Mēs abi pasmaidījām un turpinājām darbu pie dziesmas TITS virzīšanas ārpus LV robežām. Kādu dienu man ienāca prātā uzrakstīt dziesmu par divu bērnu mīlestību, jo tie kas ir vecāki, zina, cik tas ir traki, kad atnāk mājās bērns no bērnu dārza un paziņo, ka viņš ļoti mīl savu bērnudārza biedru!  Tā pirmā, nevainīgā, beznosacījumu mīlestība cilvēka mūžā ir vispatiesākā! Dziesma Give Me Your Love ir tieši par to! Kad uzzināju, ka esam iekļuvuši Grammy atlasē līdzās The Prodigy, Royksopp un David Guetta, es to no sākuma neaptvēru. Protams, bija neviltots prieks un pat kāda prieka asara arī. Tas tikai apliecina, ka šajā dzīvē viss ir iespējams.”

Ryga dziesmas oriģinālā versija ir producēta studijā Labo ierakstu studija sadarbībā ar producentu Jāni Kalvi.  Singlu Give Me Your Love MicRec izdeva šī gada jūnijā un pateicoties kompānijas Kings Of Spins promocijai, tas ir ticis atskaņots ne vien Latvijā, bet arī Skandināvijas, Vācijas, Polijas, Ukrainas, Dānijas, Holandes, Anglijas kā arī ASV klubos un radio stacijās. Lielākā daļa no šīm radio stacijām darbojas gan tikai interneta vidē.

Singla oriģinālā versija tika publicēta vienlaicīgi ar tā remiksiem, kurus veidojuši, pašlaik Malaizijā rezidējošais producents XYPO (Jānis Dzenis) un Rīgas dīdžejs un producents Rodion Gordin.

XYPO veidotais kluba remikss:

Oriģinālā versija:

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!