Grupu Simply Red Rīgā iesildīs Jānis Stībelis

Raksta attēls - Grupu Simply Red Rīgā iesildīs Jānis Stībelis Publicitātes foto

16.10.2015 / Parmuziku.lv

23. oktobrī Arēnā Rīga uzstāsies leģendārā soulmūzikas grupa Simply Red. Koncertā kā īpašais viesis uzstāsies Jānis Stībelis ar savu grupu.

Jānis Stībelis, stāstot par gaidāmo uzstāšanos pirms Simply Red, uzsver: “Koncerta programmā mana un pavadošās grupas ideja ir uzsvērt soulmūzikas skanējumu, velkot paralēles ar Simply Red milzīgo ietekmi šajā mūzikas žanrā. Tiks spēlētas arī dziesmas no šogad izdotā albuma 2 pasaules. Ņemot vērā manu iepriekšējo sadarbību ar Simply Red un producentu Endiju Raitu (Andy Wright), tā būs kā jauka atkalredzēšanās ar cilvēkiem, kuri atstājuši lielu ietekmi manā daiļradē, un pozitīvu emociju vilnis Rīgas publikai!”

Atzīmējot grupas 30 gadu jubileju un gatavojoties koncerttūrei, dziedātājs ar vienu no spēcīgākajām balsīm soulmūzikas vēsturē, Miks Haknels atzīst: “Grupas nosaukumā apzināti ir ietverts vārds vienkārši - tas raksturo to, ko mūzikā vēlos panākt. Manā prātā joprojām dzimst jaunas melodijas, dziesmu vārdi un būs arī jauns albums, kad pienāks īstais laiks. Taču šobrīd būt Simply Red līderim un uzstāties kopā ar grupu ir tas, ko vēlos darīt vairāk par visu pasaulē. Mūsu fani zina, kas mēs esam. Viņi vienmēr bijuši mums lojāli. Un tagad es vēlos kāpt uz skatuves un sniegt klausītājiem tieši to, ko viņi no mums gaida - patiesu mūziku.”

Biļetes uz koncertu ir nopērkamas Biļešu servisa kasēs un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!