Guntars Račs: "Rīkoju šo koncertu kā pateicību saviem draugiem - manu dziesmu mūzikas autoriem, izpildītājiem un klausītājiem. Bez šiem trīs vaļiem es nebūtu nekas.

Jubileja ir lieliska iespēja uz brīdi apstāties, novērtēt padarīto un pateikt paldies visiem, kuri maniem dziesmu vārdiem piešķīruši savu nozīmi un skanējumu."

Kā tekstu autors Guntars Račs strādājis ar daudziem pazīstamiem komponistiem (J.Lūsēns, I.Kalniņš, M.Brauns, U.Marhilevičs, Z.Liepiņš, B.Rezņiks u.c.), bet īpašu ievērību guvis kā ilggadējs Raimonda Paula sadarbības partneris, kopīgi radot vairāk kā 300 dziesmu, no kurām daudzas jau folklorizējušās.
 


Raimonds Pauls: "Senāk es viņu saucu par Puškinu, bet nu tas vairs nav aktuāli, ir izaudzis… Ja nopietnāk - es Guntaru varu salīdzināt ar Alfrēdu Krūkli, ar kuru man kādreiz bija daudz dziesmu. Krūklim arī bija tas vienkāršais, sentimentālais piegājiens."

Mūziķa gaitas Guntars Račs sācis 80. gados Liepājā. Pirmā plašāk zināmā grupa ir Saldās sejas ar Tomasu Kleinu un Zigfrīdu Muktupāvelu. Vēlāk spēlējis grupās Neptūns, Jāņa Lūsēna grupa, Salve, Slēģi, Jauns Mēness, Liepājas brāļi un bet bet. Dziesmas ar Rača tekstiem izpilda gandrīz visi populārākie latviešu solisti un daudzas grupas.

Biļetes nopērkamas Biļešu paradīze tirdzniecības vietās un internetā.