Guntars Račs un “Saldās sejas” publicē jaunu video un izsludina jaunu koncertu sēriju

Raksta attēls - Guntars Račs un “Saldās sejas” publicē jaunu video un izsludina jaunu koncertu sēriju Publicitātes foto

19.03.2018 / Parmuziku.lv

Iedvesmoti no veiksmīgas koncertu sērijas, Guntars Račs un grupa “Saldās sejas” izsludina jaunu 10 koncertu sēriju.

Koncerta programmā skanēs jaunas, kā arī jau populāras dziesmas ar Guntara Rača vārdiem, un koncerta laikā tiks prezentēta Guntara dzejoļu grāmata “365”. Pagājušajā nedēļā ceremonijas “Zelta ābele” laikā autoram tika pasniegta īpaša “Latvijas Grāmattirgotāju asociācijas” balva, par grāmatas 1.daļu, kas ir bijusi vispieprasītākā grāmata 2017. gadā Latvijā. Pirmo reizi vēsturē tā ir dzejoļu grāmata.

Grupas “Saldās sejas” pirmsākumi meklējami 1985. gadā, kad ģitārista Tomasa Kleina mājās sapulcējās domubiedri Guntars Račs, Tomass Kleins, Ivo Fomins, Aldis Žimants, Zigfrīds Muktupāvels un citi. Tolaik grupa tā arī nenospēlēja nevienu koncertu, bet kopā labi pavadīja laiku mēģinājumos. Šogad, pēc tam kad Guntars Račs bija realizējis savu ieceri, katru dienu uzrakstīt vienu dzejoli, kas tagad ir izdoti divdaļīgā grāmatā “365”, dzejnieks un mūziķis nolēma šo seno kolektīvu atkal atjaunot. Pēc pārsteidzoši veiksmīgas pirmās koncertu sērijas februārī, un pēc daudzu klausītāju lūguma, tagad ir izsludināta papildus turneja, kurā bez grupas pamatsastāva, kurā pašlaik muzicē Tomass Kleins, Guntars Račs, Jānis Narkevics juniors, Mārcis Judzis, Andris Alviķis un Uģis Tirzītis, piedalīsies arī šī brīža grupas “Līvi” balss Buks jeb Jānis Buķelis, Liepājas rokmūzikas karognesējs Ivo Fomins, jaunā un daudzsološā dziedātāja Katrīna Bindere, populārais dziedātājs Normunds Rutulis un katru reizi citi īpašie viesi. Piemēram koncertā Aizkrauklē šo ceturtdien, tā būs pavisam vēl jauniņā dziedātāja Kristena Cīrule. Katrā koncertā piedalīsies dažāds īpašo viesu sastāvs.

Saldās sejas” jau ir ierakstījuši vairākas jaunas dziesmas. Dziesma “Klusums pirms vētras” bija pagājušās nedēļas “Muzikālās bankas” dziesmu aptaujas 8. populārākā dziesma, bet dziesma “Nekas nav svarīgāks par vārdiem” pat pabijusi spēlētākās nedēļas dziesmas statusā “Latvijas Radio 2”. Studijā top vēl vairākas dziesmas. Šonedēļ pabeigts darbs pie jauna dziesmas video, kas tapis jau pieminētajam singlam. Video filmēts koncerta laikā “Slampes kultūras pilī” šī gada 4. martā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!