Gustavo sadarbībā ar Patrishu un Normundu Rutuli publisko jaunu singlu un mūzikas video “Nepārmet man 3000”

Raksta attēls - Gustavo sadarbībā ar Patrishu un Normundu Rutuli publisko jaunu singlu un mūzikas video “Nepārmet man 3000” Foto: Elvijs Pārpucis

17.05.2024

Gustavo jaunā dziesma un mūzikas video “Nepārmet man 3000” ar Patrishas un Normunda Rutuļa piedalīšanos. Šādā sadarbībā mākslinieki apvienojās pirmo reizi. Dziesma tapusi īpaši “3.Lielais koncerts” repertuāram.

“Jaunais skaņdarbs ir Raimonda Paula 1969. gadā ierakstītās dziesmas “Nepārmet man” svaiga versija ar citādu saturisku ievirzi. Tajā dzirdams vairāku laikmetu sakausējums, kurā tika apvienota pagājušā gadsimta septiņdesmitiem gadiem raksturīgais estrādes skanējums ar bagātīgu un dinamisku mūsdienu hip hopa stilistiku. Dziesmas tekstu  papildināju ar jauniem pantiem, kuros no klausītāja skatu punkta izstāstīju stāstu par to, kā savulaik iemīlēju viena no saviem iedvesmas avotiem, repera André 3000 daiļradi.” dalās dziesmas līdzautors un izpildītājs Gustavo. 

Jaunā dziesma “3.Lielais koncerts” Mežaparkā tiks izpildīta ar vērienīgu pavadošo mūziķu sastāvu – Latvijas Radio Begbendu un Sinfonietta Rīga, kad godinot Latvijas populārās mūzikas zelta fondu uz grandiozas skatuves pulcēsies vairāk kā simts mūziķu.

 

Videoklipa režisors Elvijs Pārpucis.

Kompozīcijas piedziedājumu izpildīja Patrisha duetā ar Normundu Rutuli. Arī viņu izpildījumā ir dzirdama divu paaudžu satikšanās, kas ir saklausāma arī solistu atšķirīgajās izpildījuma manierēs.

“Esmu ārkārtīgi gandarīts par šo unikālo un nebijušo sadarbību, kurā bija iespēja strādāt ar Patrishu, Normundu Rutuli un lielu skaitu talantīgu instrumentālistu. Tas bija tiešām iedvesmojoši. Jaunās dziesmas aranžiju veidojām kopā ar taustiņinstrumentālistu Ritvaru Garozu. Šis noteikti ir viens no komplicētākājiem skaņdarbiem, ko līdz šim esmu producējis. Kopumā tajā iesaistījās sešpadsmit mūziķi, to starpā arī pūtēji no Latvijas Radio Bigbenda, stīgu kavartets no orķestra Sinfonietta Rīga sastāva.” turpina mūziķis.

Dziesmas instrumentālo daļu izpildīja Ritvars Garoza – taustiņi, Jānis Puķītis – flauta, alta saksofons, baritona saksofons, Māris Jēkabsons – flauta, tenora saksofons, Reinis Puriņš - trompete, Laira Rozenberga - trombons, Kārlis Alfrēds Feldbergs - bastrombons, Mārcis Vasiļevskis - ģitāra , Toms Kursītis - basģitāra, Kristiāna Krūskopa un Madara Gaile – vijoles, Ineta Abakuka – alts, Māra Botmane – čells. Ieraksta skaņu režisors ir ilggadējais Gustavo draugs un kolēģis Sergejs Laletins.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!