GUSTAVO ar jaunu dziesmu un video izziņo vērienīgāko arēnas šovu

Raksta attēls - GUSTAVO ar jaunu dziesmu un video izziņo vērienīgāko arēnas šovu Foto: Edijs Andersons

06.03.2024

Šī gada 6. martā straumēšanas un lejupielādes platformās nonāks mūzikas producenta un izpildītāja GUSTAVO jaunais skaņdarbs un tā videoklips ”Kāds sakars?”, kas ir pirmais no gaidāmā četru singlu maratona. Līdz ar jaunā singla publicēšanu Gustavo izziņo arēnas koncertu, kas notiks 6. decembrī Arēnā Rīga.

“Kad uzsāku veidot savu ceturto studijas albumu “Tagad tikai sākās” tāpat kā daudzus, mani satrieca kaimiņvalstī notiekošā ģeopolitiskā traģēdija. Šokējošās ziņas par karu uzjundīja virkni spēcīgu pārdzīvojumu un emocionālu jautājumu. Nolēmu dažus no tiem apkopot un izpaust dziesmas formā, lai tādējādi ilustrētu pēdējā albuma tapšanas kontekstu,” jauno dziesmu piesaka Gustavo.

Četru turpmāko nedēļu laikā ik trešdienu visās straumēšanas platformās tiks publicēta viena jauna dziesma un tās ekranizācija. Jauno GUSTAVO singlu maratons tiks noslēgts 27. martā, kad dienasgaismu ieraudzīs mūziķa ceturtā studijas albuma “Tagad tikai sākās” pārizdevums jeb deluxe versija, kas ir papildināta ar četrām dziesmām un vienu muzikālu etīdi.

“Pagājušā gada noslēgumā kopā ar režisoru Rihardu Gēci nonācām līdz diezgan trakai idejai — uzfilmēt videoklipus visām četrām jaunajām kompozīcijām. Tā radās doma par singlu un īsu videoklipu maratonu, kurā tos publicētu reizi nedēļā, lai mēneša beigās apvienotu muzikālā īsfilmā,” komentē autors.

Vienlaicīgi ar jaunā singla “Kāds sakars?” publicēšanu Gustavo izziņo šī gada vienīgo koncertu jeb arēnas šovu, kas notiks 6. decembrī Arēnā Rīga.  Koncerts tiks veltīts ceturtajam studijas albumam “Tagad tikai sākās”.

“Pēc iepriekšējā arēnas lielkoncerta, kuru veltīju  debijas albumam “Beidzot!”, saņēmu ļoti daudz sajūsmas pilnu atsauksmju par scenogrāfijas un vizuāliem risinājumiem, kas to padarīja par spilgtu un pārdomātu šovu,” saka Gustavo. “Toreiz ar komandu panācām to, ka kustība pa skatuvi notika ne tikai horiznotālā plaknē, bet arī vertikālā. Vietām mums pat sanāca padzēst robežas starp to, kas notiek realitātē un to, ko rādīja milzu ekrānā. Šoreiz latiņu scenogrāfijas ziņā celsim vēl augstāk, izmantojot Arēna Rīga lielo telpu tā, ka droši varēs pateikt — jā, lūk, tas ir pamatīgs arēnas šovs, kuru ir bauda ne tikai klausīties, bet arī skatīties. Tā noteikti būs mana līdz šim dinamiskākā un dramaturģiskiem pavērsieniem bagātākā koncertprogramma, kurā apvienošu jaunā albuma materiālu un, protams, spilgtākos hitus,” uzsver mākslinieks. 

GUSTAVO arēnas šova “Tagad tikai sākās” biļetes pieejamas vietnē: www.beidzot.lv

Gustavo daiļrades kontekstā 2024. gads būs veltīts aizraujošiem stāstiem. Sākumu šim gājumam iezīmē nupat izdotā grāmata “Beidzot! — dziesmu teksti un starpgadījumi”. 470 lapaspusēs apkopoti 78 dziesmu teksti, 28 piedzīvojumu stāsti un līdz šim nepublicētas fotogrāfijas, kas raksturo gan personīgo, gan Latvijas repa mūzikas dzīvi laikā no 2001.  – 2011. gadam.

 

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!