Helēna Kozlova aicina uz jaunā albuma “Tāluma tuvumā” atvēršanas svētkiem

Raksta attēls - Helēna Kozlova aicina uz jaunā albuma “Tāluma tuvumā” atvēršanas svētkiem

21.09.2016 / Parmuziku.lv

Sestdien, 24. septembrī dienas gaismu ieraudzīs jaunākais Helēnas Kozlovas albums “Tāluma tuvumā”. Atvēršanas svētki tiks svinēti NABAKLAB, kur koncertprogrammu veidos Helēna Kozlova, muzikālā apvienība “Zāle”, pirms un pēc koncerta spēlēs DJ Muzadrive.

Helēna Kozlova ir latviešu neatkarīgās mūzikas dziedātāja un dziesmu autore, kas uzstājusies gan solokoncertos, gan kopā ar grupām "Skumju akmeņi" un "Levīti". "Tāluma tuvumā" ir Helēnas trešais soloalbums. Albumu izdod NABA MUSIC / MELO Records.

Albumā “Tāluma tuvumā” apvienotas 11 kompozīcijas, kas ierakstītas pirms vairāk nekā desmit gadiem pasaku mājā “Undīne”, koncertā “Kedu saiets”, studijās pie Tāļa Timrota, Roberta Ūdra, Laura Vorslava. Skaņas apstrādi veidoja Lauris Vorslavs. Helēnas Kozlovas izpildījumā dzirdams ne tikai vokāls, bet arī klavieres, ģitāra, blokflauta, kā arī dažādas mūzikas un vārdu virtenes.

Albuma atvēršanas svētku koncerts gaidāms sestdien, 24. septembrī mūzikas klubā “NABAKLAB”, Z.A.Meirovica bulvārī 12, ieeja klubā no 17:00., koncerta sākums 20:00. Ieejas maksa 4.00 EUR. Pasākumā laikā varēs iegādāties arī jauno albumu CD formātā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!