Klajā nāk “100 baltu dvēseļu” jaunais albums

Raksta attēls - Klajā nāk “100 baltu dvēseļu” jaunais albums

25.11.2016

Ar prezentācijas koncertu 26. novembrī mūzikas namā “Daile” Rīgā tiks atzīmēta muzikālās apvienības “100 baltas dvēseles” jaunā studijas albuma “Vienaldzība/ Indifference” izdošana.

“100 baltas dvēseles” kā muzikāls projekts radās 2007. gadā, apvienojoties Mārtiņam Jansonam un Ivaram Krastam. Vēlāk pievienojās arī dziedātāja Alise Joste. Šāds mūziķu kodols ir nostiprinājies līdz pat otrajam studijas albumam, kurš iznāk pēc septiņu gadu pauzes. Albuma “Vienaldzība/ Indifference”, kas tiek izdots ierobežotā, 500 eksemplāru dubultdiska formātā, skanējums ir īpaši piesātināts ar elektroniskās mūzikas risinājumiem, kurus palīdzēja atrast Pēteris Pāss.

Līdz šim publliskoti divi skaņdarbi no gaidāmā albuma. Dziesmas “Šodien” vārdu autore ir mūziķu draugs un Ivara biedrs Jaunajā Rīgas teātrī – aktrise Guna Zariņa. Dziesmā “Yes” izmantots Džordža Gordona Bairona (George Gordon Byron) dzejolis.

Albuma ierakstā piedalījušies arī Jēkabs Nīmanis (klarnete), Jānis Burmeisters (bungas), Ilze Gagaine (vijole), Undīne Balode (čells) un Ansis Nikolovskis (tuba). Ieraksta pēcapstrādi veikuši Gatis Zaķis un Braiens Pails (Brian Pyle).

Biļetes uz albuma prezentācijas koncertu nopērkamas “Biļešu Paradīze” tirdzniecības vietās un internetā.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!