Holy Lamb izdod ceturto studijas albumu "Gyrosophy"

Raksta attēls - Holy Lamb izdod ceturto studijas albumu "Gyrosophy" Publicitātes foto

13.04.2016 / Parmuziku.lv

"Holy Lamb" ir progresīvā roka grupa no Latvijas ar gadsimta ceturksni garu vēsturi. "Gyrosophy" ir grupas ceturtais studijas albums un trešais, kas izdots starptautiski.

"Albuma ieraksta procesam varējām pieiet īpaši radoši, jo katrs savas partijas rakstījām sev ērtos apstākļos bez laika ierobežojumiem. Protams, tāpēc kardināli mainījās dažu šķietami iespēlēto un pat koncertos izpildīto dziesmu raksturs, tomēr brīvais režīms patīkami atsvaidzināja ieraksta procesu. Katrs albumam varējām dot vislabāko un pārdomāti pievienot skaņu paletei arī citu instrumentu nokrāsas. Man vienmēr ir šķitis, ka albumam jātop tieši šādi – nepiespiestos apstākļos, ar maksimālu rīcības brīvību, nevis svešu studiju ierobežotās laika stundās. Protams, šādi ierakstot albumu, rodas jauns izaicinājums – koncertos nospēlēt dziesmas pēc iespējas tuvāk ierakstam. Mūsu izpratnē tieši tāda  ir progresīvās mūzikas esence – nemitīgi pārbaudīt un uzlabot savu sniegumu, neapstājoties pie ierastām modrību iemidzinošām klišejām," albuma tapšanas gaitu raksturo grupas ģitārists Ansis Markauss.                                                                                    

"Visos līdzšinējos Holy Lamb ierakstos bijām pieaicinājuši viesmūziķus, lai padarītu mūsu mūziku krāšņāku, bagātīgāku un varbūt arī interesantāku, tāpēc arī šoreiz, strādādami ar Gyrosophy, nolēmām uzturēt šo tradīciju dzīvu. Vissirsnīgāko pateicību izsakām Reinim Sējānam, kura brīnišķīgā balss dzirdama dziesmā To the Boy I Used to Be, viņa māsai Lienei Sējānei, kas iespēlēja flautu tajā pašā dziesmā un instrumentālajā skaņdarbā In the Safety of My Hilltop Empire, Latvijas oriģinālākās mūsdienu metālmūzikas apvienības Eschatos pārstāvei Kristiānai Kārkliņai par papildu vokāliem dziesmā Trouble Vision un izcilajai vijolniecei Evai Binderei, kuras spēle dzirdama albuma pēdējā skaņdarbā Down the Memory Hole. Satikšanās ar Evu bija vairāk nekā īpaša – pēdējo reizi studijā un uz skatuves kopā muzicējām pirms vairāk nekā 20 gadiem, kad viņa bija mūsu grupas dalībniece," komentē grupas vokālists un basģitārists Aigars Červinskis.                                                                    

Albumu Latvijā varēs nopirkt vairākās tirdzniecības vietās, kas vēl tiks precizētas, bet digitāli albumu varēs iegādāties www.musearecords.com, kā arī http://holylamb.bandcamp.com/ un populārākajās mūzikas straumēšanas un lejupielādes vietnēs

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!