Pašmāju rokgrupai "Laime Pilnīga" tapis līdz šim iespaidīgākais video

Raksta attēls - Pašmāju rokgrupai "Laime Pilnīga" tapis līdz šim iespaidīgākais video Ekrānšāviņš

19.10.2017 / Parmuziku.lv

Grupa „Laime Pilnīga” publisko video klipu dziesmai „Hold On”, kas ir līdz šim apjomīgākais grupas īstenotais video projekts.

Par to, kur dodamies, kad esam pazuduši, proti, paši sevī. Par dziļu miegu un pamošanos no tā. Zaudējumiem un par cīņu mūsos,

tā par klipu režisors Ermīns Baltais.

Hold On” video klipa idejas un scenārija autors ir jaunais un talantīgais režisors Ermīns Baltais. Lai varētu pēc iespējas labāk realizēt visas iecerētās idejas, uz projektu tika sapulcināta apjomīga radošo un tehnisko cilvēku komanda. Kopskaitā gandrīz 30 cilvēki, trijās dienās un dažādās Latvijas vietās īstenoja grupas un režisora izveidotās ieceres. Klipa operators ir video klipu filmēšanā pieredzējušais Jānis Andrējevs, bet ļoti nozīmīgo šim klipam māksliniecisko noformējumu veidoja scenogrāfe Elīna Milta un grima māksliniece Zane Žilinska.

Dziesmas „Hold On” video klipa filmēšanas projekts pašiem grupas dalībniekiem ir bijis liels izaicinājums, piedzīvotas neparastas metamorfozes.

Ceļš uz nekurieni beidzas ar atdzimšanu mūzikā, tas prasa daudz gribasspēka un liek izdarīt nozīmīgas izvēles, kas veigu beigās attaisnojās. Esam ārkārtīgi pateicīgi par iespēju strādāt ar tik fantastisku komandu un izdzīvot šo piedzīvojumu,

tā par klipu grupas „Laime Pilnīga” dalībnieki.

Dziesma „Hold On” ir pirmais vēstnesis no gaidāmā grupas EP „Synergy and Waterlilies”, kura iznākšana gaidāma ši gada nogalē. Grupa „Laime Pilnīga” līdz šim ir izdevusi divus studijas albumus „Dual” (2011) un „LP” (2015)”.

Seko grupas jaunumiem Facebook

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!