Horsemen izdod jaunu singlu

Raksta attēls - Horsemen izdod jaunu singlu Ekrānšāviņš

25.08.2015

Šovasara ansamblis Horsemen izdevuši vasaras hītu Kiss Kiss, kam sekoja dziesma Miers un Bērziņš, tad Paņem kredītu un nu klausītāju vērtējumam tiek piedāvāta dziesma #KOMA.

Klipā tiek parādīts, ka atsevišķās situācijās alkohols ir pat svarīgāks par cilvēku. 

.. Apreibināties no mūzikas, apreibināties no vasarīgām dejām un reibinošās vasaras nakšu burvības, un apreibinošas vielas un dzērienus atstāt malā, jo Jūs taču nevēlaties uzvesties un izskatīties tik muļķīgi kā video redzamie personāži!..

tā zirggalvji.

Dziesmu ierakstījis un producējis DJ Dween.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!