"Horsemen" piedāvā jaunu hītu "Pokemon Go!"

Raksta attēls - "Horsemen" piedāvā jaunu hītu "Pokemon Go!" Publicitātes foto

20.07.2016 / Parmuziku.lv

Pēc neilgas pauzes atgriežas dziedošo zirggalvju ansamblis, jeb grupa "Horsemen", kas ir pazīstama ar tādiem hītiem kā "Aii Emm Paalii", "Etalons" un "Kiss Kiss" publicē jaunu dziesmu un video "Pokemon Go!"

Jauno "Pokemon GO" spēli dodas izmēģināt ārī zirggalvju ansamblis ''Horsemen'', visiem šīs spēles cienītājiem piedāvājot jaunu himnu ar videoklipu. Dodoties publiskās vietās un ķerstot Pokemonus, ''Horsemen'' mēro garu ceļu no paša Rīgas centra Origo līdz pat lidostai un pamestajai Skultes lidmašīnai. Kaut gan Latvijā spēle ir pieejama pavisam nesen, zirggalvji to ir paguvuši notestēt, pieciešot spēles nepilnības.

Videoklipā atainotas visapsurtākās situācijas, meklējot Pokemonus jūrā, lielveikalā vai pat mežā. Apvienībai "Horsemen" spēle liekas ļoti aizraujoša, kaut kas nebijis pasaulē, un viņi to iesaka izmēģināt visiem, kas to vēl nav paspējuši.

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!