"Hurts" izsludina konkursu ar iespēju mūziķiem kļūt par iesildītājiem Baltijas koncertos

Raksta attēls - "Hurts" izsludina konkursu ar iespēju mūziķiem kļūt par iesildītājiem Baltijas koncertos Foto: Hurts Press Photography, Wikimedia.org

26.09.2017 / Parmuziku.lv

Sākotnējo atlasi veiks Baltijas mūzikas industrijas profesionāļi un bobe.me, bet gala lēmumu pieņems “Hurts” menedžments.

Ar pavisam jaunu koncertprogrammu, ko veidos arī dziesmas no jaunākā albuma “Desire”, jau pavisam drīz - 9. novembrī - Arēnā Rīga uzstāsies viens no Latvijā iecienītākajiem popmūzikas duetiem - "Hurts".

Kopā ar Bobe.me un koncertu organizatoriem "L Tips Agency" un "Medusa Concert" duets izsludinājis konkursu Igaunijas, Latvijas, Lietuvas grupām un solo māksliniekiem ar iespēju pierādīt sevi un uzstāties pirms "Hurts" koncertiem Rīgā un Viļņā.

Visām muzikālajām apvienībām, kuras ieinteresētas šādā unikālā iespējā, nepieciešams izpildīt noteiktas prasības - augšupielādēt video no koncerta ar dzīvo izpildījumu, iesniegt īsu aprakstu par grupu vai sevi, pievienot foto un norādīt saites uz audio un video materiāliem. Tāpat obligāti jāaizpilda pieteikuma anketa.

Pieteikumu pēdējais pieņemšanas datums ir otrdiena, 10.oktobris. 

Uzvarētājs tiks noteikts, sākotnēji koncerta organizatoriem un BOBE.ME izvēloties divas grupas no visas Baltijas, pēc tam mūzikas ekspertiem izvēloties vienu grupu, bet noslēdzošajā kārtā uzvarētāju izvēlēsies paši "Hurts".

 

*Titulattēlā izmantota "Hurts" publicitātes fotogrāfija ar CC licenci

ParMuziku.lv

ParMuziku.lv ir online mūzikas žurnāls, kurā iespējams izlasīt svarīgāko par mūziku Latvijā un pasaulē. Šeit vari atrast ne tikai aktuālās ziņas, ekspertu viedokļus, albumu, DVD un koncertu apskatus, bet arī informāciju par mūzikas biznesa ikdienā neredzamo pusi – autoru un izpildītāju blakustiesībām, ierakstu izpildījumu publiskajā telpā, kā arī mūzikas industriju kopumā.

Par LaIPA

Biedrība „Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība” (LaIPA) ir kolektīvā pārvaldījuma organizācija, kur apvienojušies pašmāju un ārvalstu izpildītāji un fonogrammu producenti, lai iestātos par savām tiesībām un saņemtu taisnīgu atlīdzību par savu fonogrammu izmantošanu Latvijā un ārvalstīs. Vairāk

Sazinies ar mums!